SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CBL CN itp grupa wsparcia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja mam to samo. Ale zauważyłem, że jak wypiję jedno piwo to nie ma takich negatywnych skutków. Szczególnie jeśli jest to piwo lepsze, kraftowe, a nie ten szczoch z koncernu. No i cena raczej nie zachęca do wywalania 40 zł na 4 piwka i wypicie tego w jeden wieczór. Inna sprawa, że po takich piwach można się gorzej czuć jak się wypije dużo bo nie są mikrofiltrowane i sporo fuzji, resztek białkowych może się trafić;)
Co do ładowań to ja ze względu na moje problemy z układem pokarmowym (zdiagnozowane, wreszcie po latach) i tak ładuję na czysto i to głównie ryżem, ziemniakami no i obowiązkowo żelki po treningu w dzień CN. Okazało się, że przez te lata traciłem czas. Wiele różnych diet, od zawodników/dietetyków, trzymanie się założeń a i tak stałem w miejscu. A okazało się, że mam masę nietolerancji i mimo minusu kalorycznego nie chudłem. Po wyeliminowaniu tego co mi szkodzi, zaczęło iść. I to dopiero kilka miesięcy. Ale dawno nie ważyłem tak mało i dawno nie miałem tak mało w pasie, chociaż do formy jeszcze daleko. Na low carb, czy vlc czuję się znacznie lepiej niż na hc.
I mam to samo z przetworzonym żarciem. Zaraz zgaga, wzdęcia, odbijanie. Jak zrobię sam to tego nie ma;)


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2015-12-15 08:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
A co moze byc przyczyną, ze nie idzie na carb nite? Jestem po:
-10dni adaptacji 30ww
-Ładowanie
-9 dni 30qw
-Ladowanie
-10dni 30-40Ww
- ładowanie
no i teraz ładowanie było 4 dni temu, idzie mizernie lub wcale, na dole brzucha nie idzie nic, a nic. Mięśni mam mało, moze to nie naprawa działać u mnie? Dietę trzymam na 100% i czuje sie ok. 3x razy w tygodniu fbw 60-80min, około 20-25serii. Praca jako hydraulik. 2400/2200kcal. Ciąć w dnt czy jak? Moze metabolizm i hormony lezą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało kcal tam po wstępnych oględzinach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Co teraz począć? Zwiększać kaloryczność w dni treningowe? a DNT zostawić jak jest? Może bardziej coś w stylu CBL? Ale czy to pomoże czy mnie podleje? Z takim smalcem to się boję, że będzie jeszcze gorzej...


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2015-12-18 18:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz coś więcej o sobie,
Waga,
Wzrost
potencjalny BF
aktywność fizyczna
etc.

Coś poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Ok, - wzrost 191-2 - waga 85, fotka niżej z września to jakoś 87kg chyba, teraz jest ciut lepiej. - 27lat - Wyniki siłowe z ostatniego tygodnia: mc110x5 (ale to było już na siłę calkiem), podciąganie pdchwytem 7,7,6, przesiad raczej głęboki niż płytki 70x5, wyciskanie 70x5 chyba. Wyciskanie na bary z brody, szeroko 30x10. Dipsy 14,14,13 (na ilość ale nisko) -redukuje w kółko, kiedyś lekko ponad 100, potem po kilku latach 80, potem 88 no i teraz te 85jest, może coś mniej lekko. - LC mi pasuje, nawet taki z ww koło 30g (ale bez ładowanie już bym nie był taki zadowolony),posiłki wpisuje od miesiąca dzień w dzień w profilu więc można sprawdzić. Jem od 12-14 do 22-24. Miska opiera się na jajkami, strach żółtych, macaroons, plesniowych, trochę białego ale teraz zamki już, schab, filet, czasem gyros z raz w tygodniu lub rzadziej (mięso i surówka, wpisuje to jako kurczak udzie ale cholera go wie, zestaw kosztuje 13zl więc pewnie kura lub świnie), kakao, czeko90, śmietana 30 i 18, białko, mixy sałat, masło, pomidor, witamin olimp, cola light z biedny, herbata, woda - Chciałbym wyciąć brzuch, a potem powoli z masą, bez zalania, Spieszyć się nie spieszę, ale redukcja powolna to nie jest najniższy plan na następne 12miesiecy;) Coś jeszcze mogę dopisać? Siedem dninod ładowania mija dzisiaj, i nie wiem co będzie.lepsze ładować dzisiaj i w czwartek czy poczekać do czwartku?

Dalej, aktywność jak pisałem, 3x fbw, 20-25serii, do tego czasem rower rekreacyjnie, czasem spacer z psem, praca jako instalator, niezbyt mecząca ale tez nie biurowa;) zdjęcie z września: http://m.sfd.pl/SFD/Images/2015/9/2/41d0f5c5adbd48ae9e7d13488167021b.jpg




Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2015-12-21 18:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Masz tyle fatu i nie idzie na 30g weglach? Cos tu nie gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Sam tego nie rozumiem, wydaje mi się, że naprawdę poważnie do tego podchodzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
przy takim bfie rob albo cheat meal e7d
jezeli ładowania to co 10-14dni

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 54 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18383
Popieram to co napisał dideek co do ładowań/cheat meal. Cheat day na tym etapie Ci odradzam. Z kupnego mięsa gyros proponuje zrezygnować ze względu na wątpliwą zawartość mięsa w mięsie lepiej zrób sam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

Następny temat

[BLOG] RafalRRRR / Dalsza redukcja IF+CN

WHEY premium