SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grupa wsparcia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
Mam problem od jakiegoś planuje odchudzanie ale brak mi motywacji czaly czas powtarzam sobie że zaczne od jutra i tak cały czas.... Prosze o pomoc

Płeć: Kobieta

Wiek: 19

Waga: 68

Wzrost: 172

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: co jakiś czas brzuszki

Odżywianie: różnie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: ok 2-3h 6 dni w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
dziękuje, chyba po raz pierwszy mi się coś udało. eraz mam madzieję, że nie przytyję zbyt szybko....pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
przede wszystkim obierz sobie jakiś cel, nie za duży żeby się nie zniechęcić, np 2 kilo w miesiąc, po woli zmieniaj styl jedzenia, np w tym tyg wyrzucam na stałe z diety gazowane później słodycze fast foody słodzenie i inne. Grunt to robić to konsekwentnie i powoli żeby nie było od samego początku za trudno, później zabierz się za zrobienie diety a jeżeli ogarniesz dobrze diete możesz zainwestować w jakieś spalacze to tyle aa nie sorry i czytaj do bólu sfd ;) to pomaga
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skąd ja to znam ...

im bardziej myśle o tym ze musze zabrac sie za siebie, jakas konkretna dieta i treningi, tym bardziej załącza mi sie obsesja żarcia
daamn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
a moze problem polega w Twoim nastawieniu np. chciałabys schudnąć, ale wiesz, że to wymaga wysiłku, diety i boisz się tego. Po za tym są wakacje znajomi sobie pozwalaja, a Ty będziesz się męczyć i błedne koło sie zamyka... tak mówił kowal powoli i do przodu nie rzucaj sie na głęboką wode w stylu od jutra ćwiczę, nie jem słodyczy, ciast, pszennego pieczywa za dwa tygodnie będę super wygladać, tylko stopniowo, a wtedy to przyniesie trwałe efekty. na początek przeczytaj podwieszone, pozdrawiam i życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
dziękuje za wszystkie odpowiedzi
A może ktoś wraz ze mną ma ochote sie odchudzać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
uwierz że przeważnie tu trzymają dietę wszyscy :P więc nie będziesz sama na pewno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kochana.. jesli nas to w jakis sposob nawzajem ma zmobilizowac to ja gotowa jestem sie przylaczyc!

tym bardziej ze 19lat mam rowież ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
No kochana nie martw sie my tu wszyscy staramy sie nad soba pracowac:) Jak masz problemy to pisz, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Załóż własny temat tutaj:
https://www.sfd.pl/Dzienniki_Treningowe-f162.html
Wielu osobom pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
pytanie do sandrittaa
a stosujesz teraz jakąś diete ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
ogólnie to mam problem taki że rano gdy wstaje postanawiam sobie ze dzisiaj juz sie odchudzam na 100% lecz juz kolo godziny 11 nie moge sie powstrzymac i jem coś slodkiego niby zamienilam zwykly chleb na razowy ale to chyba za malo no i ćwiczenia staram sie cwiczyc codziennie lecz często sie zdaza tak ze wychodze wieczorami ze znajomymi a jak wracam to już nie mam siły na ćwiczenia :( co mam zrobić jak sie odpowiednio zmotywować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE

Następny temat

Zmiana kaloryczności posiłków

WHEY premium