SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grupa wsparcia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
proste ćwicz przed wyjściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie obecnie nie stosuje aczkolwiek praktycznie non stop próbuję. walcze bo moje marzenie to zmienic swoj jadlospis na stałe. A jak sie nie udaje(zresztom nie tylko dieta,chodzi tez o inne porażki) .. to reaguje wlasnie w ten sposob, że sie obzeram
chce nad soba zapanowac w koncu i wiem ze potrafie.. no bo potrafie - przez tydzien, dwa, miesiac.. az tu nagle nadchodzi ten znienawidzony moment.. i wszystko od nowa..

aktualnie znow jestem w punkcie wyjscia.

o dzienniku tez myslalam by załozyc i chyba niedlugo to nastapi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ehh drogie panie czym prędzej, czym prędzej!! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
miesiąc to bardzo dużo ja tak nie potrafie nie umiem sie odpowiednio zmotywować najdlużej diete trzymałam przez 2 dni porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
jak pewnie znając kobiece diety nie obrażając tych obeznanych, dieta 1000 kcal co?? albo jabłko i woda prze cały dzień. Dieta to nie głodzenie się, przy mądrze zrobionej diecie nie czuje się głodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
ojj... chciałabym przez cały dzieńtylko jabłko i woda ale taka dieta to nie dla mnie probowalam już paru ale tak jak pisałam wczesniej najdłużej wytrzymalam 2 dni dramat normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
ale 3małaś się 10 zasad tego forum?? i co nie dałaś rady??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
nie nie trzymałam sie zasad bo ja dopiro dzisiaj zapisałam sie na to forum czyli jestem tak jakby nowa ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
to powiedz mi jaką Ty miałaś diete?? skoro piszesz że 2 dni tylko,??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
probowalam diety 1000kcal potem kopenhaskiej i po 2 dniach przestawalam ;-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE

Następny temat

Zmiana kaloryczności posiłków

WHEY premium