SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grupa wsparcia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
Po długiej przerwie, od nowego roku postanowiłam wrócić do regularnych treningów i diety redukcyjnej. Czas zacząć pracować na sezon letni.
Szukam chętnych na stworzenie grupy wsparcia :-%

są chętne/chętni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm ... przy wzroście 180 cm obwód uda 45 cm to wygląda trochę "bocianio" - a co będzie po redukcji ?

tak czy inaczej gratuluje decyzji o powrocie do sportu, to napewno słuszna decyzja - pamietaj że najlepszym wsparciem jest precyzyjny plan, zawierajacy zarówno krótko, średnio oraz dłougoterminowe cele do których się dąży jak i szczegółowy opis metod jakimi zamierza się te cele osiągnąć

żadne kółka terapeutyczne nie zastąpią planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No to jazda z tą grupą
Ps: Zapraszam na mój blog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko bez spamerni proszę .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A gdzie tu spam???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
Musze zmienić profil, bo to tez z czasów jak intensywnie trenowałam

teraz bedzie cos kolo 52

podobno grupa wsparcia to podstawa, lepiej motywuje... chociaz nic nie zastąpi lustra i miary krawieckiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem, dla mnie to jakiś babski wymysł, ale proszę, wspierajcie sie w imie Boże hehe

Cały ból w tym że proces budowania ładnej sylwetki to proces wieloletni i nie wiem czy grupa dotrwa do chwili osiągniecia ideału hehe

Niemniej jednak, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Hej!Przyłączam się do grupy!Masz już rozoisany trening? Gdzie ćwiczysz- w domu czy na siłowni?POZDRAWIAM+WYTRWAŁOŚCI ŻYCZĘ! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Miało być :czy masz już ROZPISANY trening? Sorki za błąd....<:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
jesli chodzi o diete to u mnie tradycyjnie CKD, a na poczatek codziennie 40 min aerobów (bieganie, rower lub stepper) + siłownia 3 x w tygodniu.
Dzisiaj w nocy wyjezdzam na narty, wiec miejmy nadzieje, ze kondycja troche sie poprawi!

Szczesliwego Nowego Roku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!

Następny temat

dieta i odzywki

WHEY premium