SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"ZŁA" grupa krwi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
W "Kulturystyce i Fitness" z listopada 2004, str 78- art. " Substancje Odzywcze", pan dr Petr For pisze nastepujaco:
"O nadmiarze protein musicie zapomniec nie tylko w przypadku problemow z nerkami, ale rownierz wtedy, gdy niedostatecznie sprawny jest wasz zaladek. Czasami moze to byc poprostu stan fiziologiczny, w ktorym znajduje sie wielu posiadaczy grupy krwi A. JESLI MACIE WLASNIE TE GRUPE KRWI POMYSLCIE RACZEJ O ZMIANIE DYSCYPLINY SPORTU."
Troche mnie zmartwila taka wypowiedz. Pierwszy raz spotkalem sie z podobna opinia. Na temat swojej gr kwi (A RH-) wiem tyle, ze moze dojsc do konfliktu z gr krwi mojej partnerki i w przypadku ciazy jej przeciwciala moga zwalczac plod- moi rodzice mieli taki konflikt ale pod opieka specjalistow urodzilem sie zdrowy heheh (chyba:D). Nigdy nie mialem i nie mam zadnych problemow z nerkami i moj mocz ma normalny zapach... wiec czy powinienem sie tym artykulem wogole przejac? Ktos moze ma gr A i napotkal na jakies problemy. Ja z budowaniem masy nie mam problemow i nie czuje sie zle po przyjeciu odzywki bialkowej.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
A jaką masz grupę krwi Qazar?

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Przypadkiem nie zero?

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
moim zdaniuem to jakas bujda to raczej zalezy od organizmu niz od krwi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Tak wlasnie mysle, ze temu panu sie cos pomylilo :P Po sobie widze, ze duza ilosc bialka mi nie szkodzi- nerki mam w 100% zdrowe i sprawne. Nikomu nie bronie wyrazania swoich teorii ale sugerowanie zmiany dyscypliny poparte nieprawdziwa teoria nie powinno sie w takiej gazecie znalezc tym bardziej, ze ...na str 8 napisane jest:"... Grono redakcyjne kif poszerzylo sie jeszcze o dwie osoby. Sa nimi ... i MICHAL SULEWSKI" wow :D

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Nic to nie ma do rzeczy, poprostu przed chwila to zauwazylem i chcialem sie podzielic ta informacja. W czym problem?

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
heh

co do tej grupy to tez nie wierze w takie bzdury choc kto wie kto wie, omnibusami nie jestesmy, ale mi sie po prostu nie wydaje zeby mialo to jakis zwiazek z kulturystyka

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fasola-jak liczyc?

Następny temat

Miód.

WHEY premium