SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Huberta: Co sądzisz o diecie zgodnej z grupą krwi????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Witaj!
Mam pytanie co do diety zgodnej z grupą krwi. Wybieram się na badanie i najprawdopodobniej mam grupę B lub 0. Od zawsze spożywałem dużo nabiału więc kiedy przeczytałem o diecie wg grupy krwi to zmartił mnie fakt iż przy grupie 0 nabiału należy unikać. Z drugiej strony gdybym miał grupę B to miałbym unikać kurczka(ogólnie drobiu). Nie wiem co o tym sądzić. Cała moja dotychczasowa dieta może legnąć w gruzach. A może ta dieta to jakaś brednia i w.w. produktów należy unikać pzry odchudzaniu. Proszę napisz(cie) coś...

Każdy otrzymuje rady tylko mądrzy z nich korzystają...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 12853 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43228
niewnikaj w to poprostu zdrowo się odzywiaj wiele z diety podług grupe krwi to mity

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3988 Napisanych postów 64176 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 684767
Tez tak uwazam

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3950
Ditto. Ta dieta to taka żywieniowa egzotyka. Według niej powinienem jadać głównie glony i mięso fok.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2439
witaj, nie sugerowalem bys zmienial przyzwyczajenia zywieniowe, chcialbym zwrocic Twoja uwage na produkty z ktorych warto zrezygnowac dla lepszego samopoczucia i efektow treningowych. nie musisz rezygnowac z nabialu ale moze warto go ograniczyc

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
Dzięki chłopaki. Też myślałem że to jakaś bujda z tą dietą tylko musiałem znależć potwierdzenie u kogoś.

Każdy otrzymuje rady tylko mądrzy z nich korzystają...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeść na wyjeżdzie?

Następny temat

dieta redukcyjna do sprawdzenia

Whey vit