SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
BodyLine zawsze pisze, ze nie wazne jak sie cwiczy i jakie cwiczenie wykonuje, tylko wzne jest to jak bardzo pobudza sie miesnie do rozrostu.
I chyba w tym tkwi sedno treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jeśli to prawda to cóż.. Bodek chrzani głupoty i tyle, zawsze są były i będą lepsze i gorsze ćwiczenia a samo czucie ćwiczonego mięśnia w sensie 'pompy' nie od razu musi oznaczać wystarczający bodzieć do wzrostu, jest wiele innych czynników które sie na to składają.

Odnośnie blokowania łokci przy wyciskaniu mysle ze sprawa ma sie podobie jak w martwym ciągu, skąd wiecie ze trenowanie zgodnie z zasadą stałego napięcia mięśni da wam lepsze rezultaty w klatce a w martwym ciągu juz nie (zakładam ze kazdy odkłada ciężar w MC)?

Zmieniony przez - Nicze w dniu 2009-12-07 17:27:36

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
wg mnie przyrost mięśnia zależy od bodźcow czyli
-zmieniania kolejności ćwiczen
-zmiany ilości powtórzeń/ćwiczeń/serii
-powtórzeń wymuszonych
-powtórzeń niepelnych
-zmiany rodzaju ćwiczeń (
-powtórzenia schodzone
i wiele innych których zapomniałem wymienić, ale wiadaomo ze sa takie ćwiczenia jak wioslo sztanga czy przysiady, których nie da sie zastąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
olokk- nareszcie moge sie w pełni z Tobą zgodzić , z różnym skutkiem i różnymi rezultatami ale kazdy rodzaj treningu oporowego daje sile/mase mm

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
brzydko wygląda na takiej masie

ok 8 min
martwy ciąg - tempo
;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
tylko ja mam wrażenie, że nie dość, że zalany, to jeszcze mniejszy znacznie?

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
No chyba jak mowil ze nie trenowal tylko latal po gorach za jakims niedzwiedziem i chilloutowal to raczej by od tego nie urósł.

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2009-12-07 22:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
co wy chcecie zeby on forme przez wszystkie dni w roku trzymal, ze oprocz silowni on nie ma wlasnego zycia? i tak wyglada dobrze, zobacz na jego rece, do tego widzial bys go na zywo to bys nie gadal takich glupot...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
ale o czym wy ****a *******icie? czy on jest jakimś ziomkiem z osiedla? jak na ziomka z osiedla wygląda wy***istowy****iście, ale on jest ifbb pro, zajął drugie miejsce na olympii. nie piszę też, że wygląda źle, ale IMHO po prostu ewidentnie gorzej wygląda, czego ja zazwyczaj nie zauważam. a skoro ja to widzę to musiał chyba spaść, chyba, że mi się w oczach mieni.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium