SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1103
Może trochę niefortunnie się wyraziłem w swojej ostatniej wypowiedzi. Chodziło mi o to, że kiedyś, aby coś zdziałać cały rok trzeba było ciężko pracować na siłowni. Nie twierdzę jednak, że teraz koksy załatwiają sprawę, ale ich wybór jest dużo większy i są praktycznie na wszystko. Weźmy takiego Phila Heatha. Na początku wakacji patrząc na jego zdjęcia wielu uważało, że odpuści sobie tegoroczną Olimpię taki był mały. A tu proszę, wszedł na bombę i wygląda kosmicznie. Kiedyś nie było takiej możliwości i głównie o to chodziło mi w ostatniej wypowiedzi. A jeśli chodzi o zalanie to rzeczywiście głównie chodziło mi o Priesta, ale Coleman, Ruhl, czy nawet kiedyś Cutler też na offie zalewali się jak świnie.

Eternal Mass Hunter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
grings lecz się baranie choć na to już pewnie za późno ... ludzi będziesz jeździć i bić ? 13 lat masz czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Urgrok4 - masz świadomość, że tak sformułowana groźba i obraza zarazem jest wystarczającym powodem, żeby zgłosić ten fakt na policję? Jest też wystarczającym powodem dla dostawcy internetu by zablokować dostęp do domeny SFD z Twojego komputera.

Przekazuję sprawę do Administratora, zobaczymy co zadecyduje. Absolutnie jednak groźby pod niczyim adresem nie mogą pojawiać się na forum, stanowi to zarówno naruszenie godności osobistej adresata Twoich wyzwisk, jak i naruszenie prawa oraz interesów firmy będącej właścicielem forum.

Jeśli Makaveliemu przyjdzie do głowy zgłosić ten fakt na policje, a następnie np. spadnie mu wiadro na głowę, Ty będziesz musiał się tłumaczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
sorry grings , drobna pomyłka . komuś innemu odbiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracamy do tematu Panowie , nie róbmy spamu . Co miało zostać powiedziane już zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
no wiec wracajac do tematu to uwazam ze wielka strata ze Brancha zabraknie na Olympii moze wygrac by nie wygrał ale o top 3 by powalczył - i kopyta niezłe wiec Jay by nie pokozaczył ale cóz takie zycie moze za rok :)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
szkoda strasznie Brancha :( widać, że miał dobra formę i pewnie o TOP 3 by miał, choć Victor i Kai pewnie też by nie odpuścili... Oby szybko wrócił do zdrowia i oby ta kontuzja nie odbiła się na wyglądzie jego uda...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To serio przez wysiadanie z samochodu?
Tak myślałem, że się wreszcie stanie nieszczęście przy tych Hummerach z wysokim progiem, przecież to jak skakanie z wysokości jest. Szkoda.

Oby szybko wrócił do zdrowia i nie powtórzył losu Victora z tymi nogami.

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2011-09-13 14:36:48

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
W sumie to tak jak Olo. Przy takich gabarytach i sprawności fizycznej to tylko Audi TT z mocną glebą i nic ponadto.

No ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
hmm ja bym powiedział ze to kaleki

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium