SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
bardzo fajna laseczka, i te sliczne plastiki ahhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
słaba forme prezentuje WiceMrOlympia

:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No teraz jest tragedia, jest 2 w mr.o bo poprostu wtedy zrobil naprawde niesamowita forme i tyle. Teraz imo faktycznie to jest tragedia.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2216
Niema co dyskutować większość kulturystów tak wygląda na masie.
To nie jest kulturystyka klasyczna że aż tak się liczą proporcje tu liczą się rozmiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
smiesza mnie te teksty "bezkształtna kupa miesa"
wklej jego zdjecia z mrO i zdjecia twojego faworyta i wskaz mi miejsca gdzie on jest bezksztaltny i nieestetyczny

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388416
takie pier***enie o tym jak on teraz wyglada a jak wygladal w dzien zawodow nie ma zadnego sensu, popatrz sobie np na brewera jak wyglada na masie a jak wyglada wypacykowany przez fotografow...

http://www.bodybuilding.com/fun/images/2007/tbrewer_guests.jpg
http://i22.tinypic.com/iglxjb.jpg

wiec jak ktos robi takie porownania to albo gowno wie o bb, albo poprostu nie lubi warrena i caly czas bedziesz sapac, sedzia nie jestes i nigdy nie bedziesz.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
W ogóle od kiedy się ocenia zawodnika poza sezonem co?
a może wy pomyliliście profesie ,może powinniście sędziować w BB,
bo widać ze co drugi to lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytajcie troche co na temat Brancha na Olympii pisał np. Glass a także Yates i inni w MD.

Nikt nie był zaskoczony bo forma była mega.

Teraz ulany i to nie jest nic dziwnego tylko strasznie mnie martwią te plecy bo spory regres....:/

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
trudno zeby yates powiedzial "jestem wkvurwiony, ze wytypowali tego pajaca na drugie miejsce" to przeciez jasne, ze wypowiedzial sie tak a nie inaczej

na masie sie nie ocenia kulturystow to fakt, ale to, ze teraz cienko wyglada na tle innych to inna sprawa, w sumie nikt z nas nie jest sędzią na zawodach, w gruncie rzeczy kazdemu sie co innego podoba, poza tym o gustach sie nie dyskutuje, wiec nie widze problemu zeby sie nie móc wypowiedziec tu na forum co myslimy o danym zawodniku, aczkolwiek nie wiem skad sie wziely te śmichy chichy

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium