SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Kiedy Wy zrozumiecie ze to olbrzymie firmy odrzywkowe decydują kto wygra bo maja z tego kasę ,mozna sie spierać o wyniki juz są to nie olimpiada tylko impreza prywatna ze sponsorami i organizatorem .prywatna impreza takie Mma 20 ty pudzian w nogi a ja sie poddam ble ble nudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Wszystko prawda ww. ale treningi ma kozackie:





W ogóle dziwnie mówi - bardzo szybko i mało wyraźnie, cieżko go zrozumiec %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
dokladnie, dawno zaprzestalem ogladac jakichkolwiek wywiadow z nim przez to.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Z tego co mówił trener metroflexa, je samo czerwone mieso, mało warzyw lub brak gdyż ich nie lubi, w ostecznosci rybe może kurczaka tuż przed zawodami, cwiczy hardkorowo dużymi ciezarmi aż do samych zawodów. Też miałem o nim nijakie zdanie, ale robi swoje zap*****la ostro na treningach i nie p******i farmazonów, w każdym razie nie zrozumiałem %) ogólnie dobry trening. A efekt koncowy na zawodach jest jaki jest. Przedramion nie zrobi tak jak Wolf łydek, zresztą z łydkami mam to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wydaje mi się, że mówi jak typowy amerykanin z Teksasu
jakieś takie odnoszę wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jego treningu od zawsze mi sie nie podobają ćwiczy tak mega na hama, szczegolnie wyciskanie sztangi na skosie 180 mega odbijane, pozostale cwiczenia tez robi jak by chcial a nie mogl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5518
Dokładnie. Ćwiczy jak bałwan a później wciska ludziom ciemnotę że spadł ze schodów i zerwał triceps. Było już tak nie raz. Sorry, ludzie nie są tacy głupi. Do tego ta jego fizyka...talia jak kosz na śmieci(jego ksywa na amerykańskich forach)brak przedramion, fatalna asymetria, dysproporcje a mimo to wygrywa AC 2012 z Wolfem! Ja nie mówię że on jest jakimś dnem...ale spójrzmy prawdzie w oczy...nie ta liga.




Zmieniony przez - Buer w dniu 2012-09-28 21:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet Possible pisał jak on mógł z wolfem przegrać na ac, przeciesz wilk duzo lepiej wygląda od brencza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Ale Amerykanie chcą amerykańskiego bohatera co podniósł sie jak Phoenix z popiołów po kontuzjach nawet przy układzie dowolnym podkreślał to swoją nogę, Niemiec ma dostać becki a sztandar Ameryki trzyma Branch ,coś jak filmy z Norisem nudy gdzie tu sport rywalizacja tylko polityka i wyznaczenie złego kierunku w BB ,karzeł pokonał Wolfa .europejscy zawodnicy są tłem .niech bóg chroni USA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium