SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 626344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Caly czas w tym temacie przewija sie kwestia techniki Branch'a i to, ze on przeciez udaje i takie treningi robi tylko do filmikow w celach promocji.
Sluchajcie trójaki po 40 w lapie - to, ze Wam tak pieknie i szybko miesnie rosna przy trenowaniu z polknietym kijem od szczotki, na gainerze i idealnie tak jak pan z gifow z atlasu cwiczen wcale nie oznacza, ze kazdy tak ma. Jak ktos pisze, ze Branch chu.jowo cwiczy to rozumiem oznacza, ze taki trening nic nie daje prawda? No to kurva kto byl 3 na ostatniej Olympii? Niektorzy oceniaja Brancha tak jakby jedyne do czego doszedl to upolowanie jelenia w lesie. Trenuje pewnie cos ok. 20 lat i podejrzewam, ze przez ten czas sam doszedl do tego i wie na jaki trening najlepiej reaguje jego organizm i co przynosi mu najlepsze efekty.
Dla mnie to tytan pracy i wlasnie przez to jak trenuje jeden z ulubionych Pro, mimo, ze widac golym okiem, ze nie jest jakos szczegolnie odarzony idealna genetyka i pieknymi miesniami. Wszyscy ktorzy pisza, ze Branch robi 1/3 pelnego powtorzenia, ze to jest karygodne, bla bla bla... polecam zrobic kiedys trening oparty wlasnie na eksplozywnym wykonywaniu cwiczen, bez blokowania stawow i odpoczywania w trakcie serii. Moze wtedy zobaczycie, gimnazjalni mistrzowie ping ponga, ze to wszystko ma jakis cel ( i nie, nie jest to nabawienie sie kontuzji )
Co do tego, ze Branch na 100% nie robi takich treningow, ze to tylko dla promo itp. to... Moze jeszcze mi napiszecie, ze tak naprawde nosi wyzelowane wlosy na glowie zaczesane na bok, jezdzi pedal.skim rozowym priusem i zamiast jezdzic na polowania to pakuje w cytrusy z Kai'em? To, ze cos nie jest takie jak napisane w atlasie i przez specow sfd nie oznacza, ze jest zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4530
to pocwicz tak przez caly rok hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
odwieczny dylemat-co wazniejsze:forma(czyli sposob wykonywania cwiczen),czy tresc(czyli osiagniety rezultat).....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Jak dla mnie Masti , każdy kto już trenuje trochę ... i nie mówię tu o 2 czy 3 latach a o ludziach trenujących rzeczywiście już kawałek czasu .. tacy ludzie powinni już znaleźć swoje metody treningowe które działają pożądanie na nich , nie opierając się na perfekcyjnym wykonaniu ćwiczeń .
Więc co ważniejsze forma czy treść ... powiem że treść ( oczywiście trzeba też uwzględnić bezpieczeństwo dla mięśni stawów przyczepów itd ) Posłużę się swoim przykładem, zawsze miałem słabą kiepsko rozwiniętą klatę , ćwiczyłem jak biblia nakazywała , a dopiero odkąd zacząłem wykonywać technicznie inaczej - mostkowanie/odbijanie dopiero zaczęła się mi rozwijać porządnie klata , nie jest to też kwestią jednorazowych bodźców , bo trenuję już tak ponad 7 lat i nie narzekam ,jest i masa i jest siła .

A dla każdego kto uważa że to technika odgrywa wszystko proponuję kiedyś zamienić na jakiś czas ćwiczenie jakim jest uginanie przedramion ze gryfem prostym/łamanym stojąc . Zamiast robić to na ciężarze x poprawnie technicznie wykonując x powtórzeń , zróbcie tyle samo ruchów w serii ale z większym ciężarem używając kontrolowanego zarzucania - gwarantuję porażający efekt ( w celach bezpieczeństwa dobrze rozgrzejcie obręcz pasa , bicepsy i staw łokciowy narażone w tym ćwiczeniu na przeciążenie )

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
qwer +1
krytyka metod treningowych Brancha to jakas paranoja

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
ja nie krytykuję treningów Branchalubię filmiki z jego treningami bo są hardcorowe i dają motywującego kopa.co do techniki Brancha to nie ulega wątpliwości że jest nie najlepsza.tak po prostu osiągną on już taki poziom że potrafi mimo tego zbudować potężną sylwetkę.niech niektórzy się tak nie spinająpozdrawiam

Zmieniony przez - grabbek w dniu 2011-02-23 08:25:12

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
Niewazne kto jak cwiczy wazne ze mu "wchodzi" a jak mu "wchodzi" to reszta moze pisac co chce

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
"technika to umiejętność bądź sposób wykonywania określonych czynności pozwalających na opanowanie kunsztu w danej dziedzinie"

i zeby byla jasnosc : Branch Warren cwiczy poprawnie technicznie, bo kazdy moze wyrobic sobie poprawna DLA NIEGO SAMEGO I DLA NIEGO NAJELPSZĄ TECHNIKĘ.

a to ze komus lepiej cwiczy sie inaczej to zupelnia inna sprawa
inaczej niz wiekszosc nie rowna sie gorzej

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
każdy ma prawo wyrazić swoją opinie.szanuje wasze.pozdrawiam.

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
qwer nie unoś się tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

Wiecej