SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
Sajks, rewelacyjna wypowiedź.. doprawdy.

To że mam marne 36 w bicepsie, nie świadczy chyba o tym, że nie mogę wyrazić swojej opinii. Podkreśliłem że
MI OSOBIŚCIE SIĘ NIE PODOBA TAKA SYLWETKA,
klockowata, nie przeraża mnie rozmiar. Dexter wygląda dobrze przy mega rozmiarach. Zwykle w kulturystyce nie zabieram głosu i podkreśliłem to,że nie znam się, abyście właśnie nie pruli się z powodu tak mało ważnej opinii :) Ale chyba jest to FORUM i każdy może zabrać głos, czy nie tak?
A po co ? Żeby wyraźić swoją opinię, że dla mnie potracił proporcje. A w czymże taka opinia jest gorsza od takiej : wooow ale jest wielki mega mięśnie mega masa- moje marzenie ?

Po co pisać skoro jest taki za***i*** ?

Zastanów się człowieku nad swoim wywodem.
Co do tej uwagi z efektem cieplarnianym, hm a co to ma do rzeczy ?
Nie interesuję się specjalnie tą sprawą ale myśle, że człowiek ma niewielki wpływ na ocieplenie klimatu. ( W newsweeku chyba był taki art.. )

Skoro moja opinia jest taka beznadziejna, to po co w ogóle zwracacie na nią uwage ?
Wyluzujcie ludzie...

no i nie rozumiem co mają wymiary moich ramion do wartości mojej oceny tego Kulturysty. Jest to dział Kulturystyka i Fitness - Aktualności. Jak widzę zdjęcia kulturystów ( Ronnie, Jay Cutler) gdzie na różne rzeczy również są narzekania nie udzielam się. Ale w tym przypadku napisałem bo wg mnei naprawdę nie wygląda fajnie.

Troche takie coś zaniża poziom forum, gdzie tylko " fajną " opinią jest jak ktoś się zna i napisze : wow ale super super.
Krytykować już nie można jak się nie ma mniej niż 45 w bicu ?

Zmieniony przez - bulkaa w dniu 2009-07-15 00:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
bulkaa:

Oszczędź sobie czasu na karmienie tego trolla, i tak kto jest nie jest takim ignorantem jak on, zawuaży w jego ostatnich wypowiedziach mniej wiecej to co ty napisałeś w swojej odpowiedzi na jego aroganckie teorie.

~

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
branch zaczyna sie scinac :)
teraz mozna na niego spojrzec :D na masie wyglada naprawde jak bal słomy,natom ist na mr.O nie bedzie zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Miałem nie zabierac głosu w tym temacie (i to chyba mój 1 post w tym dziale) ale jak patrzę na Sajksa to mnie normalnie ściska.
Jeśli liczy się tylko rozmiar, to przy zawodnikach sumo Ronnie z Cutlerem i Branchem razem wzięci byliby mali, ehehe.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Warren'a, na myśl przyszła mi jedna myśl - wielki, pocięty, z mało estetyczną sylwetką zawodnik.
On tak po prostu ma - inni zawodnicy off season wyglądają troszkę inaczej.
Niemniej jednak 'dobry dzik' z niego, a jego treningi są zaj.ebiste - rozwalają system
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5090
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nikogo tu nie interesuje ile razy w roku jestes na plazy , jasne ?
nie chce cenzurowac tego tematu ale komentarze coraz bardziej d****ne
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ban na 7 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***.ista sylwetka, mój ulubiony z zawdowców.
Ostatnie foty miazga.

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium