SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branch Warren IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Może czas zakończyć ten sposób dyskusji na forum, traci tylko przez to na swoim poziomie. Nikt nie ma patentu na wiedzę. Więc w nowym 2010 roku życzę wszystkim spełnienia planów treningowych, mniej kontuzji i niższych cen suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
skwara - i znow blad uwielbiam normalnie te twoje madrosci ,ale fajnie ze wiesz ze miesien mozna zerwac ;] , tak trzymaj ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Zmień zawód jeżeli twierdzisz, że nie można. Zrobisz komuś krzywdę. Patrzę na twój wiek, analizuję ile możesz mieć doświadczenia i wiedzy oraz to co piszesz. Przykro mi ucz się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
to wlasnie robie ;p , ucze sie ;p i innym tez polecam ;] , p.s. czy ja powiedziałem ze nie mozna ??? troche wiecej pokory chlopie i luzu bo piszesz tylko wbity z ktorych nic nie wynika i nie wiem wogole czemu kogos zniewazasz jezeli on nic Ci nie zrobił , ale cóż , widać taki masz sposób bycia ;] , pozdro i luzu w 2010 życze

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
bart-j prosze Cię już nie dogryzaj drugiemu bo to jest trochu wqurwiające,na siłe chcesz udowodnić,że skoro ty studiujesz fizjoterapie to ty masz tylko racje.Chłopie ogarnij trochu przy tym nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
uderzam się w pierś i mówię mea culpa ...

uwielbiam to forum , sorry wszystkim za ot

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2010-01-03 23:43:23

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
A wracając do tematu, zwrócił ktoś uwagę na scenę z filmu, o której piszę? Bez żadnej złośliwości Bart masz dostęp do tego filmu, co powiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
wrzuc tu ten film dokladniej plz z yt zeby nie było niedomowien ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Niestety nie potrafię, jak możesz udzielić instruktarzu to przez GG. Nie wiem też na ile mały ekranik byłby czytelny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosław Słodkiewicz - aktualna forma

Następny temat

Kiedy jakies zawody w polsce?

WHEY premium