SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 526905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
nie no sylwetka jest rewelacja jestem pełen podziwuuu,sam bym taką chciał nie pisze z zazdrości czy coś takiego,tylko jak ktoś zakłada z góry ze jedzie na suchara to raczej sorry ale ja w takie GENY nie wierze...
CHUDY001-obejrzyj sobie "bigger.stronger.faster" ciekawy film..
Chodzi mi tylko o to zeby byc szczerym co na czym się robi... po to tu jest te forum zeby sobie pomagac a nie zamydlac oczy..
Jak wstawie swoją galerie w krotce to napisze co i na czym... jest zrobione..
POZDRO!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
malinowy41 wiem o co ci chodzi bo sam bym chcial wiedziec co wbija autor tematu ale... Jesli ktos powazniej mysli o tym sporccie to nie moze sie chwalic na prawo czy lewo ze wali koks bo ewentualni sponsorzy krzywo na to patrza . Jesli jakas firma odzywek sponsoryje kultusyste to oczekuje od niego ze bedzie mowil ze wszytsko co zrobil zawdziecza ich cudownym suplementom . Ludzie poczatkujacy łykaja takie kule ale tacy bardziej obeznani w temacie wiedza o co chodzi .

sory za ewentualne bledy ale nie bylem najzdolniejszym uczniem i mam dysortografie :P

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Pamiętacie starą nazwę tematu? Więc lepiej skończcie te dyskusję.
Nie wiem czemu wszyscy szukają dziury w całym, może on akurat jest szczery i naprawdę ma taki gen, jeżeli nie to trudno, jego sprawa i jego powody i dajcie już temu spokój. Np. na forum activlabu jeden z ich przedstawicieli twierdzi, że zrobił w szczytowej formie 50cm w łapie na sucho bo ćwiczy od wielu lat co wydaje się niemożliwe, ale może akurat tak jest, więc nie ma sensu dyskutować na takie tematy.

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
-ok dyskusja jest zamknięta
-czekam na kolejne foty.
POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
w czasach arniego i zanea nie było suplementów typu kreatyna

ale byly sterydy

Crnx, super, plecy najlepiej.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
znacznie lepiej na tych fotkach niz na tych wczesniejszych [grupowych]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Miażdżysz stary ! Szczerze też wątpię w tą historyjkę o tym że to cudowny gen a nie specyfik na receptę. Dobrze by było wiedzieć i nie łudzić się ze da się coś takiego osiągnąć ale tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Jeśli mam oceniać ostatnie fotki to powiem tak, chociaż nie powinienem tego robić bo jestem cienias przy Tobie. Na zdjęciach ze strony 112 rzuciły mi się w oczy plecy, są rewelacyjne, reszta zresztą też i wszystko w miarę harmonijnie rozwijasz. Chociaż zauważyłem u Ciebie kiedyś odstający tylni akton mięśni naramiennych ale nie widać go dobrze na żadnym ze zdjęć. Jeśli chodzi o fotki z akopem to trzeba przyznać ze jest w lepszej formie od Ciebie, łydki masz potężniejsze i klatka bokiem wg mnie jest pełniejsza u Ciebie. Masz za to dużo słabsze uda i biceps też troszkę mniejszy. To tyle na pierwszy rzut oka. Powodzenia i życzę sukcesów :)

Zmieniony przez - Petron w dniu 2009-09-23 02:26:52

Zmieniony przez - Petron w dniu 2009-09-23 02:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
no to mnie porównujecie do ME gdzie mi tam do niego !!
Ja robie swoje wiem gdzie mi brakuje co odstaje ;D i na tym rzecz polega , ze musze to poprawić ;)dzieki za opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48954
a jak wyglada teraz Twoja dieta i ucinasz po trochu kalorie czy narazie sa na stałym poziomie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Chyba po to się tam prężysz przy nim żebyśmy Cie porównali xD...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium