SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 527064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
No sylwetka przekozak.
Nogi odstają ale niejest źle.
Jak łydki?
Ja bym może troszkę gorę klaty podkatował ;)
Koksy czy nie... nie wiem. Sylwetka super jest, jeżeli nie brałeś to bardzo dobrze, jeżeli brałeś - niepotrzebie, ale to Twoja sprawa ;)
Pozdr i życzę powodzenia w dalszej walce z ciężarami :]]
AA i szczęśliwego nowego roku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3065
50 Dollars:
" kto siedzi w tym przynajmniej kilka lat sam potrafi wyciągnąć odpowiednie wnioski "

Święte słowa, nie trzeba więcej komentarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
CRNX daj spokoj. Walnij se z 5 Debowych Mocnych co wekend, pogimastykuj sie ze szmula i bedzie git. Po co Ci ta silownia tak czy siak i tak spadnie ... zarcik taki noworoczny

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1681
debowe nie sa dobre moim zdaniem wojak procent heheheh ale Counter1.6 ma racje 50 dollars i jego ekipa musi sie znac nie ma h.... we wsi jezeli tak mowi to tak musi byc albo przynajmniej w połowie ma racje co doswiadczenie to doswiadczenie

"BEZ METKI NIE MA SYLWETKI"HIHI;-p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
tak racja 50 tez jest moim bogiem co powie to swiete chwalmy go i dziekujmy mu za kazdego bana :DxD
spokojnie ja tez jestem człowiekiem pije i bawie sie jak inni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3065
Nie chodzi mi o to, że jest jakimś Bogiem. Po prostu dobrze powiedział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
ja tu tylko sprzątam...

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
przeczytałem ostatnie 4 strony i sorry ale smiesza mnie te wasze spekulacje na temat tego czy wbija.

1.Jak byscie mu to udowodnili to ok mozecie wyrazac swoje zdanie.
2. stwierdzenie " kto siedzi w tym przynajmniej kilka lat sam potrafi wyciągnąć odpowiednie wnioski " mogło byc od razu powiedziane i nie było by tu syfu na kilka stron. bo na poczatku topicu zaznaczał przeciez ze nie chce syfu
3. Moze co poniektórzy do tej pory nie wiedzieli ze w tym dziale oceniamy SYLWETKE a nie czy ktos wbija.


Wiec zeby nie spamic:

Najlepsza sylwetka na forum w tak młodym wieku imo.

PZDR.


Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-30 18:09:54

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
Ale zazdrośnicy, haah.

Napisz mi cos wiecej jakie te odżywki brałeś..? BO napisałes, ze tylko zwykle mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
!
Co tu powiedzieć? Przekozak!
Powodzenia życzę, bo coś mi się wydaje, że o Tobie usłyszymy.
SOGaśnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium