SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 527164

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
CRNX: Robiłeś trening HST ??

Zmieniony przez - Kesh w dniu 2008-12-31 12:31:09
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
"arnold nie wygladal tak w tym wiek"

Weś przejrzyj sobie info o arnoldzie jak wyglądał w wieku 16lat.
Wyciskał 160kg i miał 42cm w kablu na konkret rzeźbie.

A CRNX bierze 170kg w wieku 18lat. to jest różnica stary.. do konkret rzeźby mu jeszcze troche brakuje choć jak na amatorskie BB jest wyśmienice


Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-12-31 13:07:26

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
mam pytanie
mógłbyś napisać jakie suple brałeś i co polecasz jaki stack kreatynowy który naprawdę klepie a nie tylko z reklamy?

ps. zauwazylem ze wiekszosc osob z pogrubionym nickiem pod avkiem to osoby z wiedzą teoretyczną nie praktyczna pije tutaj do 50 dollars tylko nie obrazaj sie hehe
ludzie nie lykajcie wszystkiego co on mowi i kolegom tego nie powtarzajcie
pozdro

Zmieniony przez - tp1966 w dniu 2008-12-31 14:09:48

Maszeruj albo giń !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1910
yakuza gadasz głupoty masz tutaj czesc biografii w wieku 16 lat wazył jak z nij wynika 60 kg ;) przy wzroscie 180 cm wiec napewno niemiał 42 w lapie co najwyzej z 28 ;) a wyciskac mogl moze z 50 kg max.

wieku 15 lat natknął się na kulturystykę, która miała być sposobem na ukształtowanie mięśni nóg do gry w piłkę nożną. Na początku, zanim przeszedł do kulturystyki, trenował podnoszenie ciężarów.
Rozpoczął treningi w wieku 16 lat w prowizorycznej siłowni w piwnicy, w której zimą panowała tak niska temperatura, że ręce przymarzały mu do sztangi. Nie stać go było na trenowanie w klubie sportowym. Miał wtedy 180 cm wzrostu i ważył zaledwie 60 kg. Młody Arnold ćwiczył 6 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie."Rozpocząłem trening z obciążeniem po to, by lepiej grać w piłkę nożną. Byłem także zapalonym pływakiem i narciarzem. Moje ciało tak dobrze reagowało na trening w siłowni, że wkrótce pokochałem kulturystykę (...) już w wieku 16 lat, gdy trenowałem zaledwie rok, moja sylwetka nabierała konturów, dzięki którym zdobyłem później mistrzowskie tytuły."
Jego rodzice zaczęli się zastanawiać, czy ich syn aby na pewno jest normalny, ale dla niego liczyła się kulturystyka. Jak większość początkujących kulturystów, przez pierwszy rok treningów pakował głownie na klatkę i bicepsy, a nogi zupełnie pomijał. Robił tak niesamowite postępy, że w tym samym roku zadebiutował na zawodach w Steier Hof Hotel, w Graz w Austrii, gdzie doszedł do finału.
"To było niezapomniane doświadczenie" - wspomina Arnold. "W sali przebywało 200 ludzi, siedzieli, pili, palili i okrzykami dodawali uczestnikom konkursu otuchy". Przedtem Arnolda stać było na podniesienie 68 kilogramów. Jednak pod wpływem dopingującego tłumu dźwignął aż 75 kilogramów i tym samym pobudzony został jego apetyt na sukces. "Niewiarygodne, jak wspaniałym uczuciem było bycie w centrum uwagi takiego tłumu" - przeżywa na nowo Arnold. "Jednocześnie przyjąłem to jako przeznaczenie. Pomyślałem sobie: Tak, jestem na dobrej drodze do tytułu Mr. Universe! Tak właśnie miało być."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
zdjecia brata nie wrzuce ;) bo sobie nie zyczy juz nie bawi sie tak w siłownie ale 50cm ma wycisk ponad 200kg (zyciowka)]
dziekuje za sogi ;) cos tam tez poleciało ;P
jaki stack bym polecił ? brałem tylko xpanda e i horse powera ale te 2 polecam :) sa super jednak wraca do mono :)
Nie wiem co to jest HST :D haha ;) jade cały czas jednym treningiem zmieniam cwiczenia i ciezar ;)

Zmieniony przez - CRNX w dniu 2008-12-31 14:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
a jak Ci leci w szkole? jak sie uczysz? czy silka sprawila ze troche olales nauke idete... mozesz odpowiedzieć na te pytania?;>

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4376
super, szacuneczek za pracę włożoną w osiągnięcie takiej sylwetki, tylko nie osiądź na laurach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Han20 chyba mi sie cos po***ało (pisałem z pamięci)

Wyniki, które podałem osiągnał mając 17-18lat.

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2008-12-31 15:42:37

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
nauka srednia zawsze powyzej 4.0 ;)wiec chyba nie jest zle ,mozna powiedziec ze olałem troche od gimnazjum bo było z paskiem ;D
ale nie jest zle ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium