SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 526788

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
CRNX gdy przegladałem foty to zobaczyła je moja siostra i kazała się zapytać :D Tu jej słowa:

"Ciekawe jaka jest reakcja panienek na basenie? lub jak go widzą bez koszulki?"

Siostra będzie wdzięczna :D

A co ode mnie - powodzenia w dalszych częściach matury

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe dobre


crnx zapodaj nowymi fotami jak możesz a jak tam forma dalej masujesz napisz coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Matury macie banalne (w tym roku) to pewnie jest czas na robienie formy :)

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
edek dobij do slusznej wagi, lekko zredukuj i wyjdz na basen to cos siostrze opowiesz z wlasnego doswiadczenia. Pytanie z seri:

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2009-05-06 23:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13665
I jak matura poszla ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Hehe :DObecnie ide czasami pomachać ;) napewno nie mozna tego nazwać treningiem (juz tak od 2-3 tygodni).Waga spadła ok 95kg. i nie czuje takiej twardosci ( flak -- brak treningu) mam nadzieje ze szybko wroce po maturach do formy ;PMatury hmmm dopiero zaczną sie dla mnie w poniedziałek i piatek jak bd. pisał z biologi i chemii ;)
Co do reakcji na basenie :D to juz bardzo długo na nim nie byłem wiec nie wiem hA :D
a co do zdjęcia to mam coś takiego :




Zmieniony przez - CRNX w dniu 2009-05-07 09:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 835
Dla mnie wyglądało to lepiej jak miałeś mniejszą masę np na 1 stronie, teraz bardziej jesteś zalany aniżeli masz czystą masę mięśniową. Co nie zmienia faktu, że tak czy tak jest za***iście, ale jak dla mnie lepiej by to było trochę wyrzeźbić.
Pozdro

Witness...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6352
BronBron- Nie ucz ojca dzieci robic:) teraz nabrał mięcha wiec jak to wyrzeźbi to bedzie masakra:) a matury nie najgorsze:) jak narazie pozytywnie:) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17633
jecze jakby do 110 dobil
i wyrzezbil
w jakiej kategro na mp wychodzisz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium