SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 527132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Sandwich16 a widziałeś na zawodach zalanych świniaków?
Już kiedyś przy moich zdjęciach ustaliliśmy, że taką sylwetkę preferujesz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
koniu
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
tez mysle ze na masie bylo lepiej

ale autor ma inne priorytety, chce startowac to niech sie tnie

w koncu ma z czego




Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-08-12 11:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
świetna sylwetka
w zasadzie niema sie do czego przy***ać
z tych fot co widziałem
gdybyś jeszcze miał większy szczyt bicepsów to góra jest perfekcyjna jak na ten wiek


PS. a jeśli ktoś pisze teks w stylu
,,to i to'' słabe /
musi naprawdę być mega zazdrosny i w ten sposób chce się dowartościować

jak już to coś jest do podciągnięcia
bo słaba to sylwetka nie jest


Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-08-12 14:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ale crnx powiem ci że chyba ze późno chyba robisz tą redukcję,teraz powoli idzie jesień i nie ma się za bardzo jak pokazać chyba że fotami,myśle że lepiej mogłeś jechać cały czas teraz masę a np w maju zredukować to hoho,wglądał byś że...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
on się przygotowuje do zawodów głupcze

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ahmm nie czytałem całego tematu za bardzo lolku w takim razie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
a czy na pierwszej stronie wyglada jak zalany swiniak ?
po prostu lepiej wizualnie wyglada na pierwszej IMO, ale wiadome ze zawody to troche inna historia. Jestem pewny, ze zrobisz rewelacyjna forme.

Koniu nie porownuj sie do crnxa, bo ty po prostu z roslego chlopa zrobiles wychudzonego chlopaczka twierdzac ze tak jest "fajnie". Zupelnie inna historia, zupelnie inny poziom.

Ale mowie zawody to nie moja dzialka, wypowiadam sie po prostu kiedy lepiej wyglada i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Kanapka uważasz, że tłuszcz jest fajny i wygląda się dzięki niemu "mężniej"?

Chciałbym tylko nieskromnie zauwazyc, ze ani koniu, ani CRNX nie są zawodnikami sumo.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Nie robcie smietnika mi osobiscie tez sie podoba bardziej sylwetka np. Kruszyn,KamilPaker itd niz Crnx choc jest swietna . Kazdemu sie podoba co innego co by było jak by wszystkim sie podobało to samo i byliby tacy sami ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium