SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BooM 18 lat, nowe fotki str.73/76/83/95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 526338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1727
crnx nie po to sie cwiczy zeby straszyc w koszulce ludzi, osobiscie uwazam ze lepiej pozytywnie zaskoczyc niz rozczarowac i klocki po 110kg w napietej xxl naleza do tej drugiej grupy kedy widze ich w szatni to mi sie smiac chce cwicze zeby dobrze sie czuc w swoim ciele a nie budzic respekt na ulicy wg twoja sylwetka to marzenie pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25004
CRNX Mam do Ciebie pytanko. Czytając twoje wypowiedzi doczytałem sie ze ćwiczysz łapy 2x w tyg... W jeden dzień po3 ćwiczenia bic/tric (cięzo) i w inny dzień po 2 ćwiczenia bic/tric(lżej) i powiedz mi czy w ten dzień lzejszy wykonujesz te same ćwiczenia co w dzień cięzki tylko ze po 1 ćw. mniej na bica i trica??Czy inne cwiczenia wtedy ciśniesz?? Z góry dzięki za odp.Pozdro Byku.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz trzeba doj.ebać dużo kg żeby potem wycinając być już w dobrej wadze w kat. +75kg.

Powodzenia.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
crnx a jak wygląda aktualnie twój plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
jakie cwiczenia na klatke robisz i na triceps i mamprosbe zebys napisal swój plan treningowy
ps mówisz ze robisz wszystko 2 razy w tyg
to robisz mase? a regeneracja

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
ty chyba nie znasz takiego słowa jak przetrenowanie :D dwa razy w tygodniu 18 serii na biceps - DŻIZYS ****A JA *******E :D

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Czemu nie startowałeś na MR.SFD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Ja *******e stary... Wyglądasz na zdjęciu z 139str niesamowicie! Przyznam ze ta forma na zawodach wg mnie była mniej estetyczna od tej z 1 strony, ale to może moje widzimisię. Miazga ! Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3571
Mógłbyś zdradzić jaką teraz masz dietę ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co myslicie o rezultatach prawie 2-rocznej pracy?

Następny temat

Meine"sylwetken".

WHEY premium