SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Dzięki z słowa uznania. Pozdrawiam





Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-11 21:13:31

Poleci ktoś coś aby temu zaradzić? Może HCG dołożyć, może jakieś estro z zewnątrz dołożyć. Tabletki antykoncepcyjne? Ma to sens Podoba mi się ten Bold przez ten apetyt, przy mecie po prostu idealny środek by się wydawał, gdyby aż tak tego estro nie bił

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-11 21:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94557 Napisanych postów 364525 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669340
W 4 godziny bold ci e2 ubil?? Nie ma takiej mozliwosci przeciez.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
lodzianin1
W 4 godziny bold ci e2 ubil?? Nie ma takiej mozliwosci przeciez.


Nie no z tymi czterema to mnie fantazja twórcza poniosła. Szybko pisałem post

Lotke biłem jakoś o 11 rano, a tą doline zacząłem czuć o 19

Sytuacja jest absolutnie pewna. Nie ma możliwości, żeby moja twarz była tak przystojna jak teraz na stacku teść + meta, kiedy z reguły na codzień wygląda jak księżyc w pełni sucha skóra, samopoczucie, depresja, mięśnie wysuszone. Wszystko się potwierdza

Nic sobie nie uj**ałem, jest tak jak mówie



Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-11 21:28:04

Zmieniony przez - Żararaka w dniu 2021-01-11 21:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Byłbym za tym, że ten Bold Andro to jest 200 ml IA i reszta teść. Gdyby nie to, że głód wilczy, niesamowity wręcz. To musi być bold

Jednym słowem nie wiem co robić :) niby bym chciał to bić, a nie ma jak bo funkcjonować przy takim estro nie ma sensu, a i trening większego sensu również nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69216
Niech admin usunie takie durne posty....
Po 4 h czy nawet 8 h bold estro Co zbił i apetyt podbił po jednej lotce....Chłopie weź się ogarnij.
Ten bold jeszcze dobrze w tyłku Ci się nie rozpuścił.
Ja do 4 tyg jak bije bokda to nic nie czuję...i się zastanawiam po co to bije:)
Ostatnio był tu gość co na bold+ master i zerowym estro chyba był PRO bo takie tu prawił mądrości teraz następny co w łapie mu w 4h 4 cm zeszyt...
Ja p******e
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94557 Napisanych postów 364525 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669340
Dla mnie to tez abstrakcja
Zrob badania bo odczuciami nie ma co sie kierowac

I uzupelnij wiek w profilu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-01-12 04:18:55
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Ja lecę teraz 100 bolda week jako IA, przy testo 450week. Większe dawki bolda to u mnie strata czasu i zdrowia, bo e2 od razu ląduje na glebie. Chociaż nawet stosując B jako IA mam pewne wątpliwości, bo na papierze niby zbija e2 ale w odczuciach nie zawsze to ma odzwierciedlenie.
Dobrze zrozumiałem, że po 4 godzinach już odczułeś sajdy??? Bardzo dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Zrobiłem badania po trzech dniach i wyszło

Estradiol - 5,31
Kortyzol - 27,55
Prolaktyna - 20,62

Estro mam ubite czuje się fatalnie, jestem wysuszony jak sqrwysn, jakby wystraszony wszystkiego, libido leży, morda nie puchnie, na siłownie nie chce się iść

wyj**ałem ten boldenon do kosza. Pomóżcie co na odbicie tego? długo będę się męczył? podbicie testosteronu nie dało NIC podbiłem do 1.5 grama i ZERO efektu. Czy metanabol coś da? bo odstawiłem mete pare dni temu. Nie mam hcg pod ręką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium