SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

estradiol ile dawkować armidexu na odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Witam jestem po 3 miesięcznym cyklu na testosteronie i npp gdzie npp trwał 2 miesiące a testosteron 3 miesiące, już na odbloku jestem a oto wyniki badań estradiolu i prolaktyny i teraz moje pytanie ile dawkować Armidexu/ i jak długo by obniżyć ten hormon do normy



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
hehe prawda sporo ludzi dobrych genetycznie na-szprycowanych się nie zna zwyczajnie aby tylko jedli i wbijali.. a czasami leszcze może zagiąć wiedzą..bo intensywnie kombinują pracują by dorównać tym dobrym genetycznie ucząc się i starają się wiedzą nadrabiać prawda.

niestety facet nie chce wstawić swoich fotem może potem zmini zdanie jeśli tak to naframy filmik jak wbija 200mg trenu a potem bierze się za m-drola

Zmieniony przez - djraper w dniu 2012-07-26 13:45:06

Zmieniony przez - djraper w dniu 2012-07-26 19:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A masz jakies wyniki badanian z przed cyklu ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
niestety nie w sumie to mój ostatni kontakt z saa i zamierzam się dobrze odblokować ale jeśli chodzi o potencję to w ogóle mnie nie zablokowało więc nie wiem po co biorę hcg i chlomid może dla zasady ale zaraz i tak odstawiam ale z tym estradiolem warto obniżyć do normy już dawkuje armidex ale nie wiem jakie dawki i ile ciągnąc go potem mam koncepcje 10 dni armidex po 250 iu potem nolvadex 30-40 mg potem 2 miesiące 6-bromo jako inhibitor aromatazy co wy na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
skoro wbijasz hcg to wszystko jest ok,jak byś nie robił odbloku to byś wiedział za jakiś czas że źle zrobiłeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
lodzianin1 wiedz że nie każdy potrzebuje odbloku bo każdy orgniazm inaczej reaguje znam człowieka co nie czuje trenoblonu w dawkach 200mg na dobę i w ogóle go nie zablokowało.. HCG bardziej jest na jądra. jak się kurczą. pierwsze słyszę że działa na estradiol... z resztą jak gadałem z lekarzami twierdzą oni że organizm sams ię odblokuje jedyne co warto mieć na uwadze jak się jądra kurczą. bić.. w trakcie cyklu.,. a odblokowaniem można sobie zaszkodzić jeszcze osobiście sam nie wiem co o tym sądzisz ale w chlomida już nie wierze.. podobnie jak wielu BB ale wyrównać hormony trzeba i dlatego zakładam temat tylko w tej kwestii bo nie wiem ile armidexa dawkować mam pewną koncepcje by zapodać armidex 250 iu potem nolvadex do 2 tydzoni a potem 6-bromo jako inhibitor aromatazy ale nie wiem czy to słuszne dlatego założyłem temat pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
jak taki jesteś expert to po co sie pytasz o takie drobnostki jak AI ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
napisałem że mam wątpliwośći swoją drogą nigdy nie zbijałem estrogenu. do dołu. wiem jakie są tego środki nie wiem jednak jak to jest w praktyce ile dawkować i jak długo. mniej wiecej by potem sobie jakieś badania zrobić na AI zamierzam skończyć pierw Armidex potem nolvadex i na końcu 6-bromo. odstawiająć do coraz słabszych środków lecz nie wiem jak długo ile brać nolve i armidexu. dlatego zakładam temat. z resztą za aż takiego exprerta się nie uwarzam mimo że coś tam wiem. ja nie lekarz po farmakologi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie mając wyników sprzed cyklu nie masz pojęcia jaka była wartość wyjściowa.P.S. większość naszych lekarzy ma takie pojęcie o saa jak świnia o niebie,już tutaj było kilku z dietą od dietetyka i wiadomościami od lekarza że organizm sam się odblokuje,pewnie że się odblokuje tylko za ile 3-6 miesięcy rok?a potem płacz że z dymania całowanie zostało.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-07-25 13:37:37

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
rozumiem czyli po prostu mogło być tak że naturalnie mogłem mieć taki estradiol?? czy chodzi o to by zbyt nisko go nie obniżyć ?? i co teraz w związku z tym ?? nic nie zrobić wg was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
jak odstawisz teścia to poziom estrogenów spadnie samoczynnie ,bo nie będzie w nadmiarze i nie będzie miało co się przekształcać w estrogeny,ważniejszy jest stosunek teścia do estro niż suche liczby,ja bym użył tylko nolwe .Blokuje a nie zbija jak ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
djraper
lodzianin1 wiedz że nie każdy potrzebuje odbloku bo każdy orgniazm inaczej reaguje znam człowieka co nie czuje trenoblonu w dawkach 200mg na dobę i w ogóle go nie zablokowało _ TO MOŻE W KOŃCU POWINIEN ZAKUPIĆ POŻĄDNY TOWAR A NIE TYLKO OLEJ I OLEJ

.. HCG bardziej jest na jądra. jak się kurczą. pierwsze słyszę że działa na estradiol... PODNOSI POZIOM ESTRO

z resztą jak gadałem z lekarzami twierdzą oni że organizm sams ię odblokuje TAK ALE ZANIM TO NATĄPI TO BĘDZIESZ MALUTKI JAK PRZED CYLKEM

a odblokowaniem można sobie zaszkodzić TO PO CO CI T0 ARI?



jesteś w odbloku _ czyli co leci i ktory dzień?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas zacząć ... PIERWSZY CYKL - JESIEŃ

Następny temat

dylemat-kontynuowac czy nie

WHEY premium