SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

estradiol ile dawkować armidexu na odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Ja sam nie wierzyłem póki nie zobaczyłem... jest to jedyny typek jakiego znam co na niego saa nie działa.. a poznałem wielu ludzi brat i ja i kumple sie przewalają ze śmiechu z niego że on jeszcze żyje po takich dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
A co ty mieszkasz z nim ze wiesz co on dokladnie robi? Denerwuje mnie jak ludzie tak wszystko o wszystkich wiedza Do mnie tez sie ostatnio przy.s.r.ał jakis dziadek na silce i pyta czego i ile wale to mu powiedzialem ze 3,5g testa a wale moze z 0,5 i mam beke z tego ze wszystkim rozpowiada ile to ja wbijam

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-07-25 21:32:33

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
wiesz różnica mała bo facet jest bez pojęcia i ja go tam prowadzę i mu ogarniałem towar. ja go uczyłem i ja mu robiłem iniekcje no cóż macie prawo nie wierzyć sam nie wierzyłem w to..... myślałem że to niemożliwe. i że będzie rósł jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To go k***a wyprowadziles w pole chlopaku

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Taaaa urban legends Ludzie zawsze beda gadac i tak samo pewnie jest z Toba ze gdzies cos "zaslyszales" i juz temat do rozmowy Yebac takich ludzi. Niech sie swoim zyciem zajma i tyle A twoj kolega nikogo nie interesuje bo tutaj ludzie sie troszcza o swoje a nie cudze bicepsy Pozatym dziwnym trafem zawsze opowiadasz jakies niestworzone historie wiec moze poprostu lubisz wywolywac takie "zazarte dyskusje". Wiesz - rozne ludzie maja zboczenia ale mam nadzieje ze nie jestes JOKEREM? bo ja nie chce byc dziurawy




Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-07-25 21:37:48

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mowie mnie glowa juz boli, basta bo zbanuje

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Jak ma rude wlosy to prewencyjnie aresztowac go i choooy

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Wiesz on sam do mnie wyszedł że on ćwiczyć nie będzie trenować chciał przywalić szybko i konkretnie więc saa ale to wyszło że nie działa no trudno się mówi więc nie chcecie jego fotek jutro??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
No to bardzo madry jestes ze zaproponowales sterydy komus kto pierwszy raz przyszedl na silke. Idz sie lepiej wyspowiadaj bo masa nie pojdzie, tymbardziej ze masz Postów: 665

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
to o niczym nie świadczy po 1 po 2 jak już wcześniej napisałem od trenuje 1,5 roku on sam chciał towar ja mu nie proponowałem tego.


z resztą zamykam temat po co to ciągnąć skoro ja zmyślam

Zmieniony przez - djraper w dniu 2012-07-25 21:44:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas zacząć ... PIERWSZY CYKL - JESIEŃ

Następny temat

dylemat-kontynuowac czy nie

WHEY premium