SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
lodzianin1
Test 750
Bold 500
Metka ok 40 mg dziennie 5 tyg kolejne 5 tyg ok 50 mg dziennie iniekcja

Chlopakowi taki cykl rozpisalem na razie na 10 tyg jest w 9 i idzie mega

Pozniej zmiana metki na menta



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-01-28 07:03:49


OK dziękuję. To ja spróbuję
600 bold
1000 test e
40 meta

Jak i tym razem uj**ie estro to coś już chyba nie tak jest z tym Boldem od Androchemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
No u czesci bold uwali e2 sprawa indywidualna, andro ma dobrego bolda
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 569
Mi już estro odbiło dziś, także to wczorajsze podbicie testa i mety dało radę a to mnie przybliża do wstrzelenia się z dawką

Niesamowicie wywala żyły na treningu ten Bold, jak robiłem bica dziś to aż przerywałem w niektórych momentach bo uczucie jakby mi miała żyła pęknąc.No czegoś takiego jeszcze nie czułem. Tym bardziej chciałbym pociągnąć bolda tego

Jak skończę metę to wrzuce menta delikatnie. Ewentualnie jeszcze hcg będę próbował podbijać estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Zupełnie nie na temat ale jeszcze chce się wam wbijać jakieś wynalazki gdzie kij wie co tam siedzi w środku dla trochę bardziej widocznej żyłki na ręce? Dawniej ładowali i było okej. Dzisiaj już nie wiadomo czy dawniej nie było tego tam co być powinno czy dzisiaj dopiero w boldzie jest bold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Siemano.
Schodze z boldenonu ( wymiękam po piątym tygodniu ).
Lece jeszcze dekę do 20-go tygodnia ( 4 tygodnie ).
Co wrzucić zamiast boldenonu?
Meta? Trestolon?
Planuję dość długi cykl.
Cel: sucha masa dobrej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
crb88
Siemano.
Schodze z boldenonu ( wymiękam po piątym tygodniu ).
Lece jeszcze dekę do 20-go tygodnia ( 4 tygodnie ).
Co wrzucić zamiast boldenonu?
Meta? Trestolon?
Planuję dość długi cykl.
Cel: sucha masa dobrej jakości

załóż swoj temat z ankieta , to nie miejsce na takie pytania

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Dwa lata temu wpadłem na głupi pomysł żeby do oxy szło lajtowo 50mg ed dorzucić 200mg bolda ew z nexium miałem przerwę z ciężarami na rzecz boksu pomyślałem bolda w niskiej dawce powinien poprawić wytrzymałość po 4 tyg stawy zaczęły dawać o sobie po 6 tyg nie mogłem chodzić zbadałem e2 było na poziomie zero odstawiłem bolda poszła omka 1g na front z NPP po 3 tyg estro drgnelo w widełki został mi flakon tego bolda i teraz robię redukcję na propie trenie i t3 do tego Helios i jak mi estro wywali za wysoko to przybije z 100mg e2w zobaczę jak podziała jako antyestrogen skoro 200mg potrafiło ubić do zera to 100 powinno trzymać w widełkach przy 150mg propa e2d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
a mi czy 400 bolda czy 600 zbija o 10 oczek :)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
Jeżeli bold przyczynia się do powstania estronu i ten ma silniejsze powinowactwo do przyłączenia się niż estradiol. To co się dzieje po zejściu z bolda, nagle gwałtowne odbicie E2 czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94597 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
raczej problem jest z podbiciem E2 właśnie ,wygląda to na wykasowane E2 jak np po exe czyli nie zamaskowane a wyzerowane


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-03 20:38:16

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium