SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Jeszcze napisz jakie dawki bili Ci ludzie, którzy mieli te problemy po boldzie XD i co dokładnie im dolegało? możesz napisać

Nie twierdze, że walenie 2 gram bolda tygodniowo jest zdrowe, dawka czyni trucizne

Ahaaa czyli łodzianin jest znów mądrzejszy od badań które jasno wskazują na czystek jako środek do rozrzedzania krwi . Pozdro, szkoda gadać

Czytałem ostatnio posty doświadczonych użytkowników na tym forum o tym jakoby witaminy nie działały beka roku. Może wasze organizmy na jakiejś energii słonecznej zapie..dalają ze witaminy na nie nie działają, czystek i acard nie rozrzedzają krwi XD bo badania naukowe mówią nam zupełnie co innego


Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
oddaj sobie krew do krwiodawstwa raz na jakiś czas jak się tych potwornych boldowych sajdów boisz i po problemie. Albo jak wolisz to wal mete i trenbolon, aż Ci wątroba zgnije albo do psychiatryka wywiozą jak niektórych starych wyjadaczy z tego forum XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawids95
oddaj sobie krew do krwiodawstwa raz na jakiś czas jak się tych potwornych boldowych sajdów boisz i po problemie. Albo jak wolisz to wal mete i trenbolon, aż Ci wątroba zgnije albo do psychiatryka wywiozą jak niektórych starych wyjadaczy z tego forum XD


Koledzy temat fajny ale emocje lipa....myślisz ze stacja krwiodawstwa z chęcią przyjmie krew od kogoś na bombie i z wywalonym hematokrytem w kosmos?
Masz w tym zakresie doświadczenie?


Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-23 08:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669378
Chcesz poblyszczec a wychodzisz na glupka Acard nie ma zadnego wplywu na gestosc krwi, tak jak napisales zapobiega agregacji plytek

A ludzie po boldzie maja wlasnie z tym problem co jest jednym z najniebezpieczniejszych skutkow ubocznych stosowania saa i 90% ludzi robi pct albo mostki aby poprawic wlasnie morfologie,tak samo htz prowadzone przez lekarza jest przerywane wlasnie przez morfologie w wiekszosci przypadkow.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acard, witaminy...o tym wszystkim piszecie...fajnie...ale może warto wkleić na ten temat jakieś opracowania naukowe przy okazji prowadzonej rozmowy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
janosikszcz
Dawids95
oddaj sobie krew do krwiodawstwa raz na jakiś czas jak się tych potwornych boldowych sajdów boisz i po problemie. Albo jak wolisz to wal mete i trenbolon, aż Ci wątroba zgnije albo do psychiatryka wywiozą jak niektórych starych wyjadaczy z tego forum XD


Koledzy temat fajny ale emocje lipa....myślisz ze stacja krwiodawstwa z chęcią przyjmie krew od kogoś na bombie i z wywalonym hematokrytem w kosmos?
Masz w tym zakresie doświadczenie?



Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-23 08:53:17


Nie musisz się przyznawać, że jesteś na bombie Ja się nie przyznaje. Chyba, że ktoś bawi się w misjonarza i nie chce oddawać takiej złej krwi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawids95
janosikszcz
Dawids95
oddaj sobie krew do krwiodawstwa raz na jakiś czas jak się tych potwornych boldowych sajdów boisz i po problemie. Albo jak wolisz to wal mete i trenbolon, aż Ci wątroba zgnije albo do psychiatryka wywiozą jak niektórych starych wyjadaczy z tego forum XD


Koledzy temat fajny ale emocje lipa....myślisz ze stacja krwiodawstwa z chęcią przyjmie krew od kogoś na bombie i z wywalonym hematokrytem w kosmos?
Masz w tym zakresie doświadczenie?




Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-23 08:53:17


Nie musisz się przyznawać, że jesteś na bombie Ja się nie przyznaje. Chyba, że ktoś bawi się w misjonarza i nie chce oddawać takiej złej krwi hehe


Czyli oddajesz krew bez problemu...ciekawe jest to ze badania przed pobraniem nie wykazują obecności specyfików w Twoim krwiobiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669378
Tylko 90%osob na saa ma podbity hematokryt i krwi nie oddasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
KUR.WA to se weźcie ogarnijcie prywatnie u kogoś ogarniętego upust krwi i macie po problemie https://krew.gda.pl/hemochromatoza,221,pl.html nie musicie oddawać

Ja kiedyś oddałem do stacjo krwiodastwa krew i nie było problemu, ale wtedy leciałem na samym teściu, nie wiem jakby było teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Tylko 90%osob na saa ma podbity hematokryt i krwi nie oddasz


Mnie powiedzieli żebym nawet nie tracił czasu na wizytę w stacji krwiodawstwa wszystko wyjdzie na badaniach przed pobraniem krwi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium