SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jasne ze tak poprostu nigdy na masie nie patrzylem na estro a teraz przez jakis czas sprobuje miec w normie ew te 20 oczek nad i sobie porownam po paru miesiacach :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 760
Ja na 500mg enan ew i 600mg bolda ew miałem idealnie w połowie widełek estro po 2 miesiącach od startu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wg nie troche zbil bo malo jest osob co by na takiej dawce testa solo mialy e2 w normie ale i tak zle nie jest
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 12652 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170753
Nie trochę a porządnie zbilo,
przy troszkę mniejszej dawce testa solo w tej chwili mam estro 3x norma, wiadomo że każdy przypadek może wypaść trochę inaczej, ale żeby przy 500mg testa mieć w widelkach to trzeba by mieć czysty olej w flakonie
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
A na ile jest mozliwe, to ze efekt ubicia estro zalezy od ilosci tkanki tluszczowej? Wiekszy BF->wieksza konwersja testa do estro czyli bold go mniej ubije, bo organizm odzyska estro z tkanki tluszczowej.
Jak ktos ma maly bf to nie ma gdzie tego estro odzyskac, jak u kobiet z niskim bf gdzie sa problemy hormonalne.


Wg tego badania: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3504068 najwieksza aktywnosc aromatazy ma miejsce w gornej czesci uda, posladku i w okolicach pachwiny.





Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-03-19 17:20:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 508
500mg testa cypio i 30mg mety dziennie plus 200mg bolda tygodniowo i mam estro 21 w skali 11-44 gdzie wcześniej przy 350mg samego testa tygodniowo miałem 77. Także może cała magia bolda jako "ubijającego", że "suchy mięsień idzie" itede to po prostu kwestia zbicia estradiolu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 505
bije prop 75mg tren 150mg e2d co 4 dzień 300mg bold. tren był zwiększany co 2 tyg. bold leci dłużej już od trena i propa wcześniej z mixem testow. łącznie jakos 3 miesiąc bolda. nie robiłem jeszcze badan ale od momentu zejścia z mixu testosteronów i zejściu na niskie dawki propa zaczynam czuc bóle kolan i stawów barkowych. skrzypi strzela az w kolanach. trochę hcg pomogło ale może to tylko złudzenie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
ja też odebrałem wyniki...po zmniejszeniu dawki bolda z 800 do 400 i zwiekszeniu test enan z 400 na 600 po 3 tygodniach mam estradiol UWAGA poniżej 5^^ czyli pewnie zaj**any na zero...wk***ia mnie ten boldenon już...cała nadzieja,że kończe 3 ostatnie opakowanie malay tigera 200mg i bedę zaczynał galaxy 250mg.Po 2 miesiącach bicia testa i na poziomie prawie 100 mam delikatny prawie niezauważalny wzrost siły...masa mniej więcej na tym samym poziomie waha się pomiedzy 90-93....jedyny plus na separacje mięśni no ale jak mam być inaczej jak nie mam estro...Kolega zaczął równo z samym teściem-podlało go,uróśł,bierze więcej...więc w sumie chyba ten boldenon to dobry jest na zawody...Ruchać też mi się nie chce tak jak to zwykle na bombie...wysuszona cera chociaż bez tragedii...stawy-w sumie ok...k****skie zakwasy-troche dziwne bo nie miałem na cyklu az takich-kilkudniowych...samopoczucie-dupy nie urywa-też bywało lepsze na tradycyjnej bombie...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
a może Panowie,jakiś ranking-firmy bolda-jaki efekt po cyklu itp...jakie wyniki,pompa itd...moze to ch** nie boldenon-gdzie można zbadać skład flakonu i ile to kosztuje??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 508
Kurde też mam malaya bolda poszły dopiero dwa strzały a już jest jak pisałem wyżej nie wiem może wypieprzyć to w cholerę, nie wiem nie brałem nigdy bolda więc nie wiem czy tak powinno być??
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium