SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Czym sie rozni gotowaniec od malego czy duzego labu ? Niczym poza skala produkcji. Problem lezy w dostawcach surowcow no i oczywiscie po czesci w uczciwosci "gotujacych" jesli chodzi o stezenia innych srodkow. Chinczycy to przebiegle swinie i surowce powinny byc zawsze badane.
"Producent" moze sobie nawet zawyzac stezenie ale co z tego jezeli surowiec jest albo mocno zanizony albo w ogole jest jakims wapnem. Chinczyk potrafi wyslac 5 razy dobry surowiec a za 6 dostaniesz krede albo kujawski. Bez badania surowcow nikt nie moze nic obiecywac.
Mamy dobre boldy na rynku ? - mamy
Ale mamy tez Bog wie co , i jestem pewny ze to juz przychodzi w takiej formie.
2

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Oczywiście ze przychodzi w takiej formie, konkretne laby mają nawet takie coś, jak widać raczej nie świadomie,
poza tym tutaj panuje przeświadczenie jakby chińczyk to był mega uczciwy człowiek i nawet tak jak w tym przypadku czystej lewizny, załatwiania na gębę dalej pozostają super uczciwi i oni przecież zawsze sla to co ma byc,
to jest tak niesamowicie naiwne że nawet mi nie żal tych ludzi
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Tygrys_85
Myślę, że niektórzy świadomie głoszą takie teorie, aby pozbyć się zapasów.


ty to się uparłeś i pniesz cały czas w jedną strone
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Arkus P
No ale tak można w kółko powtarzać a i tak będą przychodzić i wymyślać doktorzy profesorzy swoje teorie


spoko Arkus ja to też biore pod uwagę lecz dlaczego założyłem ten temat ?
gdyż jest kilka nieścisłości
zgodze się że bold jest od lat na rynku i nie zbijał e2 ,lecz pamiętacie B50 pisał i jak pamiętam wklejał link jak gdzieś zatrzymali spoto towaru w stanach (kilka firm) i robiono badania i w zadnym boldzie nie było eq tylko wszędzie był test dlatego zacząłem tak kombinować

sprawa druga o której pisałem biliśmy równo z kolezką tą samą firmę i ten sam wypust (wiem zawsze jest możliwość że nalepki były doklepane później i być może mieliśmy jednak 2 różne wypusty ) i on e2 wyzerowane a ja przy exe ponad widełkami

temat powstał nie po to aby tutaj na siłę bronić i promować jakies firmy tylko abyśmy doszli do jakiś sensownych wniosków ,sprawę oczywiście rozwiązało by badanie kilku firm w labie na zawartośc substancji czynnej ale jak chciałemto zrobić i kilka osób to jak po grudzie to idzie z nie naszej winy.

wiadomo że celowo żadna firma nie ściaga i nie płaci za cos co nie jest boldem i celowo puszcza ludzi w kanał bo przy takiej gamie środków to można olac ten jeden produkt bez większego uszczerbku dla każdej firmy .

nie ma co się spinac panowie , jak w końcu może ktoś ogarnie ten Wrocław to sprawa się wyjasni
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 11 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3398
Moze ktos podeslac stronke z roid testami ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
np na testosteronie masz. uzyj google
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Lodziak apropo tego co piszesz że u ciebie wyglądało tak a u kolegi inaczej, to tylko jedno mi do głowy przychodzi,
jest tam coś, nie wiemy co, coś co wpływa tak a nie inaczej na estro, sytuacja może być podobna jak z exe, jednemu coś tam zbija drugiemu tak jak trzeba,
no i to jest jedyne sensowne wytłumaczenie tego,

temat b50 pamiętam,

co do samego srodka to jestem w bardzo duzym stopniu przekonany że bije to co powinienem,
2 tyg bez silki, antybiotyk, podejście do michy średnie, choć kalorie się mniej więcej zgadzają, a karabiny nabite kable na wierzchu,
estro zbite lekko ponad norme ari, krew gęsta tak że pani w labie pytala czy jestem odwodniony
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Arkus chinole nie oszukuja tak jak ty to opisujesz. Sa uczciwi i sa oszusci. Maja bardziej wyrafinowane sposoby na wyciaganie kasy. Przypuszczam ze ludzie sami wiedza co biora poniewaz jak wykiwa raz chinol to zmieniasz dostawce i po problemi. Mnie tez chcieli oszukac ale na zasadzie przechwytywania korespondencji mailowej. Na towar nigdy a wspolpracuje z kilkoma firmami.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67
Panowie, na konkurencyjnym forum na którym siedzę, zadałem pytanie czy ktoś testował roidtesterem boldka który zbija estro i znalazł się jeden ziomek co testował i wyszło, że to był boldek. Nie będę podawał linków, bo pewnie nie można, dodam tylko, że temat nazywa sie "Ranking: Equipoise / Boldenon", jak ktoś będzie chciał poszukać to znajdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Znam min jeden identyko przypadek tylko bold badany w labie i uwalil e2 po całości.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium