SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Przyleciak ostatnio fo mnie typ ze on to chxe Bolda bo ostatnio jak bral to estro mu dobrze sie scielo i chwalil sb wyglad hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Zgadza się, że apteka. Ale generalnie jak walisz tren, to mniej więcej jesteś pewny, ze to tren. Jak walisz naszego boldzika, to nie masz pojęcia co to nawet może być.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Wiec chyba lepiej go odpuscic jakos nigdy nie bylem do niego przekonany,mozw za duzo czytalem m.i.n gdzies artukul pod Tytulem "Boldenon nie dziekuje" a po drugie za dlugo sie wkreca jesli chodzi o undecylat
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 508
Roidtest do kupienia już na necie z wysłką z Polski 120zł. Kto robi fotostory z testu na ochotnika
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
dugii2
Ja sporo lat temu bilem dobre boldy i wcale estro nie ubijaly. Był czas że ćwiczyłem bjj. I leciałem bolda. To po 8 tyg jak cyborg wydolność 3 razy lepsza. Estro nietknięte. Super sprawa. Wszyscy leżeli że zmęczenia po treningu a ja 30 min worka hee to co Tera lata niema nic wspólnego z boldem parę ini tego gówna i znikam. W lustrze. Estro ubija już po paru inj mi


Dokladnie tak mialem na boldach bioniche i shree i BM chyba.

Daj namiar na roida to zrobie test bo mam jeszcze ze 2 flaszki tego bolda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 508
Tutaj pewnie nie można podawać linka do sklepu więc poszedł priv
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Ode mnie leci dwoch ziomkow na dobrym boldzie Ja dopiero zaczalem wiec za wczesnie na badania Obydwoje bold 500/600 plus test i ia Morfo wystrzelone a estro powyzej normy gdzie wczesniej na innych mieli ubite bez zadnych ia Ja juz sie wypowiadalem na temat pseudo boldow oraz tym ze dozywotnio im podziekowalem Lecz po ujrzeniu ich podobnych wynikow dalem ponowna szanse
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz na priv coto za boldy dobry bold to przy gramie. Bolda estro mi niezbijal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No to teraz znowu dobrym wyznacznikiem działającego bolda będzie wywalone estro %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
Ani wystrzelone w kosmos ani ubite, tak to ma działać

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium