SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Ale ja nic takiego nie napisałem. Napisałem, że ludzie którzy srają pieniędzmi i mają poteżne zaplecze złożone z fachowców (mma, bokserzy) decydują sie na ten środek, chociaż mogliby bić coś innego . Już samo to o czymś świadczy. Jak taki Adamek jest zadowolony z bolda to tym bardziej zwykły chłopaczek z siłowni powinien być zadowolony

Ja lecę obecnie
enan 500 mg + bold 600 mg + master enan 200 mg ew wszystko podzielone na dwie iniekcje. Ale mi estro wyp*****la potwornie od samego teścia (jestem strasznie na to podatny, ryj jak balon nawet od małych dawek przy czystej misce) i zbijanie estro jest dla mnie zbawienne, nie musze wrzucać Symexu co chwile, którego kontrolować się na dobrą sprawe nie da bo ma mały okres półtrwania i trzebaby to wp*****lać codziennie żeby miało to jakiś sens. Stawy trochę pobolewają, ale samopoczucie jest dop******one ostro, latam jak młody Bóg. Badań nie robiłem dawno, ale czuje się zaje.biście więc nie widzę takiej potrzeby narazie.. Cały czas acard oczywiście. mięso idzie w góre w oczach

Ale tak jak mówie ja lubuje się w delikatnych, kosmetykach które pozwalaja na wolne, ale budowanie MIĘSA które będzie się trzymało i trzymało a nie woda która zleci w dwa dni (inna sprawa że odbloku nie planuje także trzymało sie bedzie tak czy siak )




Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:11:37

Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94595 Napisanych postów 364556 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669422
Samopoczucie moze sie miec nijak do wynikow badan, zwlaszcz na boldku
I co ma acard do bolda?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
lodzianin1
Samopoczucie moze sie miec nijak do wynikow badan, zwlaszcz na boldku
I co ma acard do bolda?


Nie wiesz co ma acard do bolda to nie mamy o czym dyskutować

Dla mnie samopoczucie jest wyznacznikiem tego co dzieje się w moim organiźmie, robie badania dopiero jak samopoczucie się pogorszy, albo zaobserwuje jakieś niepokojące objawy. Polecam się tego nauczyć to najlepsze czego może nauczyć się sterydziarz, słuchać własnego ciała obejrzyj bo nie masz pojęcia o tym środku

Według niepotwierdzonych informacji Boldenon genialnie regeneruje również układ nerwowy, co przy ciężkich treningach jest zbawienne. Dla mnie srodek magia, ale kto co lubi


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-23 08:30:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Zresztą nie mówiąc juz o tym, że dla mnie samopoczucie to jest podstawa podstaw. Nawet dużo ważniejsze od mięsa, co Ci z miesa jak czujesz sie jak g.ówno

Boldenon, master i enan to połaczenie które daje mi mega pompe i wręcz euforyczne samopoczucie. Dlatego tego się trzymam

Ale mi ten mix estro do zera nie uwala, tylko trzyma w dolnej granicy widełek, nie wiem jak jest u innych. Co organizm to reakcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94595 Napisanych postów 364556 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669422
Nie wrzucamy tutaj filmikow
Jak mi napiszesz co ma acard do bolda to ci napisze ze masz racje a ja sie nie znam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawids95
lodzianin1
Samopoczucie moze sie miec nijak do wynikow badan, zwlaszcz na boldku
I co ma acard do bolda?


Nie wiesz co ma acard do bolda to nie mamy o czym dyskutować

Dla mnie samopoczucie jest wyznacznikiem tego co dzieje się w moim organiźmie, robie badania dopiero jak samopoczucie się pogorszy, albo zaobserwuje jakieś niepokojące objawy. Polecam się tego nauczyć to najlepsze czego może nauczyć się sterydziarz, słuchać własnego ciała obejrzyj bo nie masz pojęcia o tym środku

Według niepotwierdzonych informacji Boldenon genialnie regeneruje również układ nerwowy, co przy ciężkich treningach jest zbawienne. Dla mnie srodek magia, ale kto co lubi



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-23 08:30:27


Kolego niepojęte dla mnie jest uzależnianie terminu badan krwi od Twojego samopoczucia....zwłaszcza ze lecisz kilka środków na raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
acard hamuje agregacje płytek krwi

Można też oddać krew do krwiodawstwa raz na jakiś czas jak już tak się boisz tego 600 mg bolda tygodniowo, ale uwierz że to dawki które można ciągnąć rok i dłużej i żadnych sajdów nie będzie (przynajmniej nie słyszałem o nikim komu by się coś popierdzieliło od bolda w układzie krwionośnym, kontuzje stawów okej ale to wszystko - trzeba uważać na ćwiczenia, które walą po stawach, ja staram się ograniczać przysiad i robie go mniejszym ciężarem na boldzie, mam wrażliwe kolana i pewnie by coś mogło j**.nąć)

Nie tylko od samopoczucia, ale ogólnie od obserwacji swojego organizmu. Jeśli Ty nie czujesz, że z układem krwionośnym zaczyna być coś nie tak to Twoją sprawa, ja zawsze to wyczuje i wtedy dopiero zaczynam interweniować gdyby coś się zaczynało dziać. Nie wbijam w siebie dwóch gram sterydu dla koni, żeby bać się o takie rzeczy - ucz tego lepiej kolege łodzianina i jego ziomków nie mnie



Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:40:50

Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94595 Napisanych postów 364556 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669422
Bold zageszcza bardzo mocno krew acard na to nic nie pomoze
Samopoczucie mozesz miec super ale hematokryt i ogolnie czerwone w kosmosie i krew jak smola i serce moze w koncu sobie z tym nie poradzic przy idealnym samopoczuciu

Ze na masterze jest dobre samopoczucie to akurat normalne kazdy srodek ktory jest powiazany z dht tak dziala najlepiej chyba proviron z takich srodkow ma wplyw na samopoczucie i libido

Nie znasz nikogo komu bold zaszkodzil? Na tym forum dziesiatki osob mialo problemy na boldzie i dlugo po boldzie, tak wiec swoje dyrdymaly zostaw sobie
Ja dluzej bije saa niz ty po ziemi chodzisz


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-23 08:44:23

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Polecam pić również czystek przy boldzie, rozrzedza on krew https://www.czystek.info.pl/czystek-a-rozrzedzenie-krwi/  . Co do tego, że NIC nie pomoże to jak może k..a NIC nie pomóc skoro zapobiega agrecji płytek krwi przy 2 grama bolda ew pewnie nie uratuje przed zawałem, ale przy rozsądnym dawkowaniu moze dużo pomóc

Nie będę sie kłócił na temat badań, rzecz jasna powinienem robić je częściej i nieługo się wybiore na nie, tutaj macie racje

Master dla mnie dużo lepiej działa na samopoczucie niż provi



Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:43:37

Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:44:18

Zmieniony przez - Dawids95 w dniu 2020-12-23 08:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94595 Napisanych postów 364556 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669422
Czystka to mozesz wiadro dziennie pic i nic nie rozrzedzisz, chyba ze miales za malo plynow to wtedy fakt zwiekszenie podazy plynow rozrzedzi krew tak samo czystek jak i sama woda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium