SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
Żubroń
Tam niby tego ace tylko 50mg. No ale nie będę się sprzeczał, bo nie mam wiedzy w tym zakresie. W takim razie klasyczny bold dosyć szybko uwala e2 Dziś badania, się okaże.
Edit.: No i e2 ubite, ledwie dolna granica widełek. Czas podnieść testa.

EDIT 2 : Z dawkami jeszcze nic nie zmieniałem i wczoraj wieczorem.....poczułem cyca! Przy zbitym e2 to nie jest chyba normalne i daje do myślenia.




Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2020-03-11 00:14:42

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2020-03-11 14:44:29


I co z Tobą?

U mnie finalnie 400 bolda na 1000 testa + orale niearomatyzujące, 100 mg deki by pomóc stawom uj**an*m przez ciągle niskie E2... pierwszy raz w życiu nie potrzebuję żadnego AI... książkowo bold wykazuje siłę anaboliczną na poziomie 50-75% testa, także w ilościach do 500 mg w obecnych czasach osobiście go traktuję tylko jako tanie AI do długich cykli, i to prawdopodobnie ostatni raz, bo mam dostęp tylko do długiego estra, co jest w krwe niepraktyczne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Daję teraz 2:1 (test:bold). Do tego tymczasowo włączyłem tamox 10mg ed i na stałe wleciał proviron (zbijam nim z dobrym skutkiem progesteron , bo był znacznie wywalony). Może to prog był odpowiedzialny za cycka.... Za dużo jednak niejasności z tym boldem jak dla mnie. Nie będzie to raczej mój przyjaciel na dłużej A jeśli już, to następnym razem dorzucę minimalną dawkę, dokończę zapasy i tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
no i na tym nowym stosunku 2:1 samopoczucie, libido, poziom energii są jak należy? badałeś E2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Przy 2:1 e2 było równo w środku normy. Libido i cała reszta raczej na podobnym poziomie, ze wskazaniem na lekki plus. Ale to może przez provi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
Kolejny wniosek ode mnie. Pisałem o prawdopodobnym metabolicie, pochodnej AI boldenonu na podstawie badań: 3,17-dione-androsta-1,4-diene (gdzie 1-methyl-3,17-dione-androsta-1,4-diene to atamestane); ktoś wrzucał też raport WADA o śladowych ilościach w moczu doperów 3,17-dione-androsta1,4,6-triene (ATD). Już na etapie nazwy chemicznej widać wyraźnie wysokie pokrewieństwo tych związków. Czyli mamy co najmniej 2 takie inhibitory po metabolizmie boldenonu. Mniejsza z dawnymi czasami i nieblokującym E2 boldenonie (tudzież domniemanym "boldenonie"), mniejsza o konkretne metabolity... Ważny jest fakt, że ww. AI wiążą się z aromatazą nieodwracalnie (jak exemestane), stąd tak drastyczny wpływ na E2 i tak długie oczekiwanie na odbicie. Sprawę potęguje t1/2 Equipoise który wynosi wg różnych źródeł od 14 do 20 dni (bardziej skłaniam się ku 20 dniom - kwas podobny do undekanianiu). Potwierdziłem to na sobie czekając dramatycznie długo (ponad miesiąc) na powrót E2 do widełek mimo 1g testa w tle. To wszystko razem wzięte powoduje, że osobiście rezygnuję nawet z małych dawek tego dzisiejszego bolda, zdecydowanie wolę anastrozol i możliwość dopasowania dawki tak naprawdę z dnia na dzień.


Zmieniony przez - mpharm w dniu 2020-04-10 16:39:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364408 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669040
Na szybkie odbicie trzeba było dorzucić hcg i metke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
I tu kolejna ciekawostka, bo bez ruszania 750 mg bold i niskim E2, dodanie testa z 750 do 1250 nie ruszyło E2 prawie WCALE. To świadczy o tym że powstałe metabolity AI zablokowały w ponad 90% dostępną aromatazę. Zwiększenie dawki hCG może na chwilę by pomogło, ale to nie fabryka a moje jądra, gdzie windowanie hCG prowadzi do spadku gęstości receptorów czułych na hCG i dalszą desensybilizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67
po co dawac hcg z uwaloną aromatazą? Przecież hcg nie produkuje estrogenu, tylko pobudza jądra do produkcji testosteronu, który wymaga aromatazy, żeby skonwertować do estro. hcg nie podbijemy estradiolu jak mamy uwaloną aromatazę.

Jeżeli aromataza nie jest uwalona do 0, to wyższe dawki testosteronu, jak i wyższe dawki hcg podbiją estradiol. Proste jak budowa cepa. Nie ma innej drogi produkcji estradiolu u faceta.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Boldenon_a_estradiol-t1161473-s57.html#post-19297765 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
z tym, że inhibitory aromatazy przeważnie nie przechodzą bariery krew-jądra, wiedza elementarna... jest też zjawisko wysycenia aromatazy ligandem... można podać walerianian estradiolu w takich przypadkach po prostu, oralnie albo przezskórnie


Zmieniony przez - mpharm w dniu 2020-04-16 15:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67
no to daj inhibitor aromatazy osobie która nie jest na bombie, zobaczymy czy nie wyzerujesz mu estradiolu :) A jest to sytuacja analogiczna do podawania hcg, czyli jądra same produkują testa. Nikt jeszcze nie umarł od wyzerowanego estradiolu, po tygodniu od odstawienia boldenonu sytuacja powinna się stopniowo poprawiać. Trzeba przecierpieć pare dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Deca meta a w końcówce wintrol. Cykl masowy

Następny temat

Salbutamol - redukcja .Czy mozna połaczu

WHEY premium