SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski estradiol i opuchnieta twarz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
Witam mam pytanie, wiadomo ze wysoki estradiol powoduje retencje wody co za tym idzie "nalanie na twarzy, opuchniete nogi itd. Ale czy zbyt niski estradiol moze powodowac puchniecie twarzy. Zauwazylem ze kiedy zarzuce za duzo aromasinu, albo wbije za duzo masteronu, to moja twarz nastepnego dnia jest opuchnietaa, nie widac zarysu szczeki, policzki mam jak chomik. A robilem badania i wiem ze e2 byl niski , nie wysoki. Reszta ciala "pocieta".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
myslisz ze tylko estro powoduje puchnięcie buzi??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
to co moze, jem malo soli, pije duzo wody, jedyne co bije to testosteron i masteron + ai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
i zawsze jak mam niski e2 , albo wbije za duzo masteronu to mam spuchnieta twarz, tylko twarz. mozliwe ze to od odwodnienia organizmu pucnie twarz? to by wtedy pasowalo bo z morfologi wynikalo ze jestem odwodniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3352
Podbijam bo jestem ciekaw przyczyny

Zmieniony przez - Amaner w dniu 2014-03-11 09:15:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94384 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
jaki masz bf??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 194
18 % obecnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto Kickstarter

Następny temat

ginekomastia,pytanie

WHEY premium