SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez spiny

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 143176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Dokładnie, fajne ćwiczenie aktywacyjne do wl. Stabilizuje jak diabli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22046 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627668
"bo chyba nauczyłem się podciągać." - a filmik gdzieś z tego podciągania jest??? Czyzbym ominęła?Raczej nie - raczej Fanss nie nagrał. A jak nie nagrał to... chyba nie nauczył sie podciągać. Zresztą podciągnąć taką lokomotywę? Dźwigu by trzeba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też wprowadziłam aktywacja/podciagania przed WL na podstawie tegoż filmiku... wprawdzie nie wiem, na ile mi to pozycję stabilizuje i czy mi łopatki nie uciekają, ale skoro wszystkim pomaga, to może mi też...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Nagrał, nagrał, tylko zapomniał wrzucić. Nagram następny dzisiaj i wrzucę, bo nie chcę być tematem zastępczym dla kupna zegarka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
To się pochwalę...po 3 turnieju w życiu syn mój nieletni (-8) zajął 11 miejsce (na 26 startujących) i ilością zdobytych punktów zdobył najniższą, 5 kategorię szachową. Howgh.
A wieczorem zrobię z nim trening na tarczach
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Zuch chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ogarniam szachów... gratuluję syna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
No to już wiadomo po kim ajazy taki inteligentny:)

Jeśli nadal chcesz być topowym trenerem to wypadało by wrzucić jakieś zdjecie, cytacik i krótki referat o tym, że ciężary ciężarami ale rodzina najważniejsza. Oczywiście na bardziej nośnych mediach też:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
ruski czołg
No to już wiadomo po kim ajazy taki inteligentny:)

Jeśli nadal chcesz być topowym trenerem to wypadało by wrzucić jakieś zdjecie, cytacik i krótki referat o tym, że ciężary ciężarami ale rodzina najważniejsza. Oczywiście na bardziej nośnych mediach też:)


Aha...a zapytać "A TY?? ZROBIŁEŚ DZISIAJ TRENING???" To moje ulubione pytanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Jeszcze jedno, raczej serio tym razem Nie jestem trenerem, podejrzewam, że połowa z Was wie o treningu tyle samo albo i więcej co ja. Jedyne co robię, to pomagam usystematyzować i uporządkować trening dwóm forumowym kolegom. Więc nie róbcie sobie ze mnie jaj, i nie nazywajcie mnie trenerem...plizzzzzz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Viki - przygoda z biegami przez przeszkody

Następny temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

WHEY premium