SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
***Podsumowanie bloga sponsorowanego TREC NUTRITION***

*Wstęp*
3 miesiące minęły jak z bicza strzelił. Oczywiście na wstępie chciałem podziękować firmie TREC NUTRITION za szansę wykazania się i pomocą jaką było sponsorowanie suplementów. Również chciałbym gorąco podziękować King Odin'owi za pomoc we wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu. Oczywiście ukłony w stronę Giszmana za ułożenie treningu i pomoc przy kształtowaniu prawidłowej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Na sam koniec chciałbym podziękować również Wam wszystkim, którzy wspomagali, radzili oraz kibicowali. Bez Was nie byłoby to samo .

Mam nadzieje, że zaprezentowanymi poniżej efektami chociaż w niewielkim stopniu będę mógł się Wam wszystkim odwdzięczyć.


*Ocena suplementów*

Nitrobolon Energizer
Główny bohater cyklu. Bardzo dobrze pobudzał przed treningiem. Smak pomarańczowy całkiem ok. Rozpuszczalność dobra. Jeśli chodzi o pianę, to sytuacja trochę dziwna, bo pierwsza puszka trochę się pieniła, druga kompletnie NIC. Działanie anaboliczne trudno ocenić jednoznacznie, bo wpływ na to miał też drugi suplement, dieta oraz trening, ale jestem na prawdę zadowolony. Pompa bardzo dobra.

Smak: 4,5/5
Rozpuszczalność: 4,5/5
Działanie: 5/5
Ogólnie: polecam ten booster przedtreningowy w bardzo dobrej cenie.


CM3 1250
Jabłczan kreatyny w postaci kapsułek. Kapsułki dość sporych rozmiarów, niektórym mogących sprawiać trudności w łykaniu więcej niż 2 na raz. Działanie anaboliczne trudne do oceny jednoznacznie tak jak powyżej, efekty sami będziecie mogli ocenić.

Smak: brak
Rozpuszczalność: brak
Działanie: 5/5
Ogólnie: jedna z lepszych propozycji obecnie na rynku jeśli chodzi o jabłczan kreatyny.

Vitargo electro-energy
Źródło węglowodanów złożonych o smaku brzoskwiniowym. Smak bardzo dobry. Rozpuszczalność ok, na pewno byłaby lepsza jakbym rozrabiał to w 700ml jak zaleca producent, a nie w 200ml jak ja to robiłem . Brak jakiejkolwiek piany. Po treningu dobrze wspomagało regenerację.

Smak: 5/5
Rozpuszczalność: 4/5
Działanie: 5/5
Ogólnie: bardzo dobre vitargo, spełniające swoją rolę.

NitroProGen
Białko czekoladowo z przeznaczeniem na noc. Bardzo dobre w smaku, nie pieni się.

Smak: 5/5
Rozpuszczalność: 5/5
Działanie: 5/5
Ogólnie: bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o białka długowchłanialne.

Ultimate Protein
Białko czekoladowe, które stosowałem bezpośrednio po treningu. Smak bardzo dobry, rozpuszczalność bardzo dobra, brak jakiegokolwiek pienienia się.

Smak: 5/5
Rozpuszalność: 5/5
Działanie: 5/5
Ogólnie: smaczne białko potreningowe.

ZMA
Kompleks witaminy B12, cynku i magnezu, który zapewniał mi dobrą regenerację w czasie snu, który czas był niestety dość krótki. W postaci małych kapsułek, które można połykać bez problemu.

Smak: brak
Rozpuszczalność: brak
Działanie: 5/5
Ogólnie: bardzo dobry suplement zapewniający odpowiednią regenerację.

Speed 8
Środek pobudzający i zwiększający koncentrację. Na niektórych działa, na innych mniej. Mi zapewniał pobudzenie około 4h. Ciekawa propozycja w sytuacji, gdy brakuje nam sił na cokolwiek. Pakowany w ampułkach. Smak trochę gorzkawy, ale do zniesienia.

Smak: 3/5
Rozpuszczalność: brak
Działanie: 4/5
Ogólnie: zapewni pobudzenie w sytuacjach kiedy tego potrzebujemy.

Booster
Stosowałem go jako MRP w sytuacjach kiedy miałem możliwości zjedzenia posiłku. Nie czułem jakiegoś pobudzenia po zjedzeniu. Smak marcepan-orzech bardzo dobry. Smak owoców leśnych gorszy, ale też ok.

Smak: 5/5 marcepan-orzech, 4/5 owoce leśne
Rozpuszczalność brak
Działanie: 5/5
Ogólnie: dobry konkurent dla Matrixa o lepszej konsystencji

*Ocena cyklu i wyniki*
Celem cyklu była rozbudowa masy mięśniowej z jak najmniejszym przybraniem tkanki tłuszczowej. Niestety trochę podlało. Klatka ruszyła raczej bez szalu. Nogi rozbudowały się masakralnie! Zresztą sami oceńcie.

Wyniki siłowe
WL: 6x90kg --> 1x115kg, 5x100kg(chyba)
MC: 6x130kg --> 6x140kg
Przysiad: 7x125kg (Smith) --> 8x125kg (sztanga)
Wiosło: 8x45kg (hantel) --> 8x72,5kg (półsztanga)

Wymiary
Waga: 76kg --> 82kg +6kg
Wzrost: 172cm
Obwód klatki: 104cm --> 108cm +4cm
Obwód ramienia: 41cm --> 43cm +2cm
Obwód talii: 84cm --> 87cm +3cm
Obwód uda: 60cm --> 64cm +4
Obwód łydki: 37,5cm --> 40cm +2,5cm


*Foty*
Refleksje: NIE POTRAFIĘ SPINAĆ NAJSZERSZEGO...





































I parę dodatkowych:







I przekrój ostatniego roku - grudzień 08 85kg/maj 09 70kg/ grudzień 09 82kg:





*Co dalej?*
Więc jednak dalej masuję. Schodzę z tłuszczem na około 0,5g, podbijam węglowodany tak aby utrzymać obecny bilans kaloryczny, z białkiem schodzę do 2g. Do treningu dorzucam afterburning. Teraz miesiąc FBW z priorytetem na klatkę. Masa do lutego/marca, a potem wycinka z atakiem na zejście poniżej BF 10% .

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2009-12-20 16:14:38

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2009-12-20 16:18:09

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No już można

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
uda
pozniej lapa
klata tez poszla
git malina
masuj


Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-12-20 16:36:39

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ladne podsumowanie

uda:O no ladnie ci wszystko poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Zarówno prowadzenie dziennika, styl wypisek jak i efekty końcowe (siłowe/sylwetkowe) na ŚWIATOWYM Poziomie!

Stary, siła na +
obwody na +

Czego chcieć więcej?

Wg mnie jest bardzo ok
to zdjęcie z szatni miażdży - Wielka łapa + widoczne Żyły na bicu i przedramieniu!

a klata poszła DOBRZE, tylko jej napiąć nie umiesz, tak samo jak nie umiesz napinać najszerszych -> efekty wizualne na zdjęciu były by wówczas 2 razy lepsze

Dzięki za test,
na nowy rok fajne rzeczy mam w głowie dot. działu więc zaglądaj tu często

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI oraz GRATULACJE!

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-12-20 16:54:12

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
na tych ostatnich fotach można ocenić całość, bo jest dystans, jest światło lepsze, jeszcze samowyzwalacz, zebys mogl sie spiac lepiej i byłoby świetnie

co do porównawczych, to co ciekawe, chyba uda najbardziej sie rozbudowały,
dalej łapy(hehe)
klatka/bary/plec chyba proporcjonalnie do siebie,
bf również ciut większy, ale bynajmniej nie rażąco, powiedziałbym nawet, że podlało mniej, niż można by się obawiać

ogólnie nic tylko chwalić bro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee tam dobra klata wszystko dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Efekty super, nogi to
Wypiski bez fuszerki, kontakt z testerem tez 10/10, oby więcej takich sponsorowanych Jak % oceniasz swój bf? 15%? To coś kolo mojego nie? :D
Czekamy na Adzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przejrzałem dokładniej,

ZMA
Kompleks witaminy B12, cynku i magnezu


B6

sie ma jak to sie czepić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoła a Mass xxl

Następny temat

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

WHEY premium