SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG: Od mięczaka do cwaniaka - kwartał z Trec''iem by Bzyk - Podsumowanie str.84!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jeśli chodzi o mnie, to ja bym w piątek zrobił ostatni trening i sobota/niedziela podsumowanie.

Myślę, tak dla tego, że potrzebuję raczej chociaż tygodnia roztrenowania jak najszybciej. Waga idzie jak krew z nosa, a co gorsze na każdym treningu mam już zawroty głowy i jest mi słabo. Na pewno ma to związek z tym, że od dwóch miesięcy wstaję od ponidziałku do niedzieli między 6, a 7...

Jak dzisiaj ogarnę, to dam wypiskę z wczorajszych pleców, a jak nie to jutro. Tutaj akurat kg cały czas ostro dokładam. W wiośle półsztangą poszło w miarę luźno 8x70kg.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
z tym wstawaniem to przewalona sprawa, dlatego trzeba się wcześnie kłaść spać ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja już nie pamiętam kiedy spałem z 7-8h
Niestety dziwnie to brzmi ale "nie mam czasu"

Dasz radę.
Spoko - ustawimy na koniec tygodnia.
Zreszta - jak czujesz, że już musisz, to nie lepiej dać sobie luz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ten tydzień porobię może jakieś maksy i będzie gitara .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
***Dzień 82 - 47 dzień cyklu kreatynowego (piątek)***
Trochę ten tydzień mi się rozjechał przez kłopoty żołądkowe, więc trening pleców był dzień później.

*Dieta i suplementacja*
Po przebudzeniu:



- 2 kapsy Super Omega3
- 3 kapsy CM3


Posiłek przedtreningowy:



Cycek z makaronem durum i sosem pomidorowym.


Potreningowo:



- porcja Perfect Whey Protein




- porcja Vitargo


*Trening*
Plecy + tył barków.
- podciąganie na drążku szeroko nachwytem: 4xMAX
- wiosłowanie pół-sztangą: 12x55kg, 10x62,5kg, 8x70kg
- ściąganie linki wyciągu dolnego szeroko chwytem neutralnym: 12x60kg, 10x67,5kg, 8x75kg + 6x40kg
- dzień dobry: 4s 10x60kg
- unoszenia sztangielki w leżeniu bokiem: 2s 10x8kg, 10x9kg
- wspięcia na palcach ze sztangą: 20x65kg, 14x95kg, 2s 6x125kg+6x85kg+6x45kg

Wrażenia:
Podciąganie tak samo jak ostatnio pierwsza seria samodzielnie 12 powtórzeń, następne serie z podtrzymaniem nóg przez partnera.

Wiosłowanie, dołożyłem trochę kg. Jeśli chodzi o prawą rękę, to jeszcze mógłbym dorzucić, z lewą jest już trochę gorzej.

Ściąganie linki wyciągu dolnego, dorzucone kilogramy, na następnym treningu myślę, że śmiało można coś dorzucić.

Unoszenie sztangielki, spodobał mi się ten wariant, bo odciąża prostowniki i świetnie izoluje tylny akton mięśnia barkowego.



Jeszcze na koniec wczorajszy cheat meal



Bułka z ziarnami z piersią z kurczaka i serem żółtym .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ser żółty uwielbiam, kiedyś jak mniej wiedziałem to redukowałem się na serze żółtym odtłuszczonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ale czit

to sa normalne posilki, bez przesady

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kurde jak to ma być czitmil to połowa forum jedzie na czitach

Fajny tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogólnie jak ja coś robię, to robię to na stówę, więc dla mnie to cheat .

Hakla, jeszcze rok temu zjadałem ok 1,5kg sera żółtego w tygodniu. Jadłem z nim wszystko .

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już jadę tylko mięso/jaja/odzywka i twarog na noc który też usune ale to białko kosztuje

chłopaki cheat meal to oszukany posiłek czyli taki którego nie jemy w diecie może to być nawet zdrowy produkt cheat meal to nie musi byc kurfa pizza

ja jak juz mam gloda strasznego to daje mnóstwo warzyw + białka
ale ostatnio wszamałem pare całe sante masło orzechowe na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoła a Mass xxl

Następny temat

BLOG: Nadszedł czas, żeby zacząć jakoś WYGLĄDAĆ- Adzik&Trec-PODS.STR.102 i 107

WHEY premium