SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomowka czyli nowy powrot Julii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22606 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356246
Bez fot się nie liczy. Wracajcie jutro na siłkę dorobić foty.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Otóż to. Ja wiedziałam ze nie popstrykają nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kurde wiocha, macie racje....no znowu bedzie randka konieczna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Teti opowiadaj jak tam nasza Atomówka dala rade co robiłyście bo mi aż się uszy trzasa z niewiedzy
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Ok ....melduje sie ze jestem cala i zywa.Ale to byl dzien....maraton dziewczyny,nie wiem kiedy zlecial nam czas.Bedac na silce rozmawialaysmy ,ze musimy zrobic zdjecie .No i lipa,zapomnialysmy z pospiechu i wrazen.Przepraszam was kochane ,nawalislysmy ale planujemy kolejna randke.

Raimunda ludzi nie bylo duzo na lotnisku wiec kiedy ujrzalam Dorote to podalam jej reke.A ona:"no co Ty tak oficalnie" .A potem rzucilam sie jej na szyje kiedy dala mi do zrozumienia ,ze nie gryzie.Tak na powaznie to zaj**ista z niej trenerka,osoba,kobieta.Mega inspiracja dla mnie.

Blue przekazalam jej pozdrowionka od ciebie.

Trening byl super oprocz tego ze czasem rozpraszal nas widok pomaranczowego pakera ,ktory cwiczyl obok nas i nawet wcinal sie w rozmowe.
No ale do rzeczy ....to wiele zrozumialam.Pracowalam nad technika czyli wiem juz dlaczego odczuwalam bol kregoslupa bo nie spinalam miesni brzucha,nie podwijalam miednicy.Lopatki tez nie dzialaly jak powinny czyli brak spiecia.Kiedy skupialam sie na miednicy to uciekaly mi lopatki lub na odwrot.Nie mowic juz o oddychaniu.Mialam z nim problem kiedy udalo mi sie spiac brzuch.Dzieki Teti juz wiem nad czym pracowac.Aha ....schodzac do przysiadu nie rozstawialam kolan na zewnatrz.Pozatym w ogole nie uzywalam piet przy jakimkolwiek cwiczeniu.Buty mam do kitu,dopiero na boso zrozumialam bardziej co to znaczy wyciskac ciezar z piet.

Robilysmy :martwy ciag,rumuna,przysiad tylni,wyciskanie sztangi lezac,wyciskanie sztangi stojac,wioslowanie w opadzie.Teti mi duzo pokazywala,tlumaczyla.Miala cholerka cierpliwosc.

Nightnigal,tak jak mowilam sztangle ocalaly,nic nie jest pokrzywione oprocz mnie.Juz chodze jak kaczka.Oj zakwasy beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Super dziewczyny, eh...sama bym taką randkę chciała. Fajnie jak ktoś kto zna się na tym bardzo dobrze czuwa, patrzy ...upomina, poprawia.
Fajnie Julii, że dałyście radę się spotkać :) No teraz to już na pewno pociśniesz z treningiem :) !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
Super dziewczyny, eh...sama bym taką randkę chciała. Fajnie jak ktoś kto zna się na tym bardzo dobrze czuwa, patrzy ...upomina, poprawia.
Fajnie Julii, że dałyście radę się spotkać :) No teraz to już na pewno pociśniesz z treningiem :) !!


Jasne ,ze pocisneAga do mnie na randke to mozesz zawsze przyjechac.Jeszcze Teti sciagniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No i super - teraz wiesz na co zwracać uwagę i co szlifować. dobrze jest czasem poćwiczyć z kimś kto powie co warto zmienić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
08.02.2016

Trening zaliczony ale dziwnie mi sie cwiczylo dzis bo nie bylo Teti No ale byl pomaranczowy paker
Nie dokladalam wiele obciazenia bo znowu maltretowalam technike.

MICHA:

Sniadanie:
-omlet z trzech jaj z makrela,cebula smazony na oleju kokosowym

II Sniadanie
-porcja jablecznika

Obiad:
-roladki z indyka z suszonymi pomidorami,
-woreczek kaszy gryczanej bialej
-kalafior polany oliwa

Kolacja:
-budyn jaglany

Woda:1.5 l
Kawa:3 z mlekiem kokosowym
Magnez,wit B,omega3,witamina D3,wit K2


TRENING

1.Przysiad tylni
-20 kg,4 x12

2.Rumunski martwy ciag
-20 kg,4 x12

3.Wyciskanie sztangi nad glowa
-15 kg,4x12

5 Wyciskanie sztangi lezac na lawce plaskiej
Byly jeszcze dwa cwiczenia ale dopisze je potem gdyz Teti zna ich fachowa nazwe


Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2016-02-08 20:48:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja + suplementy + ćwiczenia

Następny temat

DT Leexie

WHEY premium