SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomowka czyli nowy powrot Julii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
paula.cw
Ja mam tyle w ciągu jednego dnia :)
Julka ja nie chcę nic wytykać, ale przypominam że miałaś się ogarnąć
Gdzie jest ten wzorowy dziennik konsekwentnej i pracowitej Julki? Przyprowadzam Panią do porządku i to raz. :)





Nie wytykasz Pani policjanyko,masz racje.Pracowita i konsekwentana Julia dziala dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Bylam wczoraj u lekarza ,mowilam o sennsoci i o tym ze wiele rzeczy mi sie nie chce za co winie lek.Od dzis biore
najmniejsza dawke czyli 10 mg.Nigdy takiej nie bralam.Nie ,ze szukam wymowek ale branie lekow powoduje u mnie zobojetnienie na pewne sprawy,powolnosc.Czasem nie umiem zrozumiec swojego zachowania bo pracowitosc i konsekwencja byla moja cecha charakteru.Robilam badania na glucoze,wszystko gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Glukoza na czczo niewiele pokazuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
17.02.2016

Snadanie:
-omlet z maki kokosowej i gryczanej z mandaynka,mus z mrozonych truskawek

Przekaska:
-koktajl

Obiad:
-spaghetti z miesem mielonym 150 g,makaron gryczany 60 g

Kolacja:
-spring rollsy z warzywami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
18.02.2016

Dzis poszlam na silownie ale sie wrocilam bo @.Ludzilam sie ze dam rade ale niestety bol byl niedozniesnienia.


MICHA:

Sniadanie
-3 jajka na miekko

Przekaska
-nalesniki gryczane z "nutella"

Obiad
-losos,ziemniaki

Kolacja:dwa kawalki jablecznika,kubek kakao

Woda:1.5
Wit B,magnez,zelazo,wit K2,omega3,debutir,colostrum ,D3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Juli obliczałaś ile kcal wychodzi? Może warto byś jednak całe michy wrzucała "standardowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
blue_hope
Juli obliczałaś ile kcal wychodzi? Może warto byś jednak całe michy wrzucała "standardowe"


Ja wiem Aga ,ze jem 1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
bziubzius
jakie badania robilas? wklej tutaj wyniki


Robilam glukoze,tarczyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Julia34
bziubzius
jakie badania robilas? wklej tutaj wyniki


Robilam glukoze,tarczyce
wyniki sa w poprzednim dzienniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja + suplementy + ćwiczenia

Następny temat

DT Leexie

WHEY premium