SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arphiel 2013/ 1rok str. 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 69172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Tez mi sie plecy podobaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko na plus

Ale ciosaj jeszcze tą klatę i plery, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16345
Bardzo ładnie się prezentuje sylwetka. Szczególnie będzie to widać w czarnej, mega obcisłej sukience:D Gratuluję ciągłych zmian i wytrwałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Wiedziałam ,że jest dobrze ,ale że aż tak !Ale masz tego mięcha teraz .ZAZDROSZCZĘ okrutnie .Pięknie rysują Ci się mięśnie i to bez napinki .A pupa okrąglutka jak dojrzała brzoskwinka .Też będę tyrać ,bo też tak chcę mieć .Motywujesz kobieto ,motywujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Oddaj troszkię mięska, prosze ładnie (pekawka z zazdrosci.... mi sie włączyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Arphiel,no no jestem pod wrażeniem...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dzień 7 (tydzień 1)
13.01.2013 DT

napoje: woda +3l, kawa x2, dziurawiec+przywrotnik+pokrzywa x2, z liści malin, bratek, zielona, melisa, lipa
warzywa: ogórek, cukinia, papryka, kapucha, szparagowa, pomidor, kapary,
suple: omega, Mg+Ca, castangus, tran, ZMA, kolagen, wiesiołek, BCAA, vital-x-pack, kombucha

170/75/240




Trening
Dzień 3.
1. wyciskanie na klatke na płaskiej 4x 6-8 2min przerwy
(rozgrzewka 10kg/ 20kg) 27,5kg/ 30kg/ 32,5kg/ 35kg (+ 37,5kg x5)

2. rozpietki 3x 8-10 60sek przerwy
4kg/ 5kg/ 5kg x9

Wszystko ze sztangą
15kg
1a podciaganie sztangi wzdłuz tułowia x10-12
1b. wyciskanie nad głowe x10-12
1c. podrzut siłowy x5-6
czas: 10:34

przerwa 2min
wszystko ze sztangielkami
1 seria 2x 4kg, reszta 2x 3kg
2a. wyciskanie sztangielek nad glowę x6-8
2b. 10 przysiadów ze sztangielkami nad głową
2c. PP 4-6
2d. 10 wypadów w miejscu na zmiane (5 na noge) ze sztangielkami nad głową
czas: 10:48 (cztery obwody)
obwody 1-3 – 8 i 6 powtórzeń w 2a i 2c; obwody 4 i 5 – 6 i 4 powtórzenia w 2a i 2c

1. Była MOC super szło, korzystałam z dobrego dnia i dodałam jeszcze jedną serię bo czułam, że dam radę.
2. Starałam się robić powoli i dokładnie, skupiając się na ściskaniu cyca
Obwód Sztanga: miało być średnie obciążenie ale te 15kg było wbrew pozorom ciężkie. W podciąganiu nie wiedziałam jak szeroko złapać sztangę – złapałam tak, żebym mogła od razu zrobić wycisk. Podrzut całkiem całkiem choć wydaje mi się, że jeszcze za bardzo się spieszę i chcę wszystko naraz.
Udało mi się nawet bez większych przerw między ćwiczeniami i dosyć krótkie przerwy między obwodami. Po skończeniu zastanawiałam się jakim cudem ja mam jeszcze kolejny obwód zrobić i to 5razy.
Obwód Sztangielka: tutaj myślałam, że się popłaczę – przysiad robiłam na raty od początku. Z 4kg to po jednej sztuce i przerwa dlatego zmniejszyłam ciężar na 3kg. Z 4kg nie mierzyłam czasu. O ile resztę bym zrobiła z 4kg we wszystkich obwodach tak ten przysiad to rzeźnia barki, plecy żyły swoim życiem. Wszystkie siady na raty były robione ale reszta szła za jednym ciągiem. Przerwy między ćwiczeniami i obwodami o wiele dłuższe niż w obwodzie Sztanga.

Wrażenia ogólne: Była moc w siłówce ale obwody - koszmar I dopiero w obwodach żałowałam tej dodatkowej serii bo trochę siły poszło.
Naprawdę chciało mi się ryczeć w „sztangielkowym” obwodzie, najgorsze były drugi i trzeci bo jeszcze tyle do końca zostało. Można się śmiać z różowych sztangielek ja umarłam.
Iza, dałaś mi tak ciężki trening bo aż tak mnie nie lubisz

Nie wiem dlaczego ale na tych zdjęciach lepiej widać efekty niż w tych co są na podsumowaniu Tak spojrzałam też na zdjęcia z pierwszego postu jak tu przyszłam i nie powiem z kwadratowego klocka powoli nabieram kobiecych kształtów Chyba nikt by nie uwierzył, że to od żelastwa

Marta
się wie teraz idą barki, góra klaty i góra pleców
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa Staram się i cieszę się, że widać efekty A na zdjęciach to to co udało się zrobić w Kiju. Teraz będzie już tylko lepiej
Krewetko, dołeczki fajne są
Veronia oddać nie oddam ale chętnie pogonie, żeby i u Ciebie podrosło
Red aż tak nie awansowałam ale cały czas dokształcam się i zobaczymy, może kiedyś <buja-w-obłokach>


Filmy:
mogą być w trakcie obracania, proszę o odrobinę cierpliwości

WL 35kg x8→



obwód Sztanga 5seria →



obwód Sztangielka 5seria →



Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-01-13 19:52:53

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
ja też jestem zdania, że wszystko na plus fajnie to wygląda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

po 2 miesiącach diety pojawiło się kołatanie/arytmia serca :(

Następny temat

Dziennik Marcedes

WHEY premium