SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/blog/redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lepiej biegać na świeżym powietrzu niż na bieżni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
O niebo lepiej. nie ma porównania Ja mam bieżnie w domu, ale jak tylko pogoda pozwala to heja w lasek..
Tyle, że Ann nie ma chyba dostępu do takiego bliskiego lasu

Zmieniony przez - Gianna w dniu 2009-05-09 10:53:09

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez nie musi to być las, wystarczy - chodnik, stadion, nawet droga...praktycznie wszystko w wolnej przestrzeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
Milosh rozumiem tylko ja np. ,,nie umiem" biegac po asfalcie,chodniku, bo stawy przeciążasz a po drugie w lesie najlepiej cisza spokój..

Ps. Podam Ci przykład kiedy jestem na stadionie lekkoatletycznym, trenerzy nigdy nie pozwalają ci biegac nawet po tartenie oczywiście tylko na rozgrzewki. Sama sie dziwie no, ale trzeba sie słuchać

Zmieniony przez - Gianna w dniu 2009-05-09 11:13:43

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zgadza się ale lepsze takie przeciążanie stawów niż robienie tego samego na bieżni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
trzeba dbać o stawy , teraz tego nie odczuwamy ale za kilkanaście lat mogą się pojawić problemy... najlepiej zainwestować troszkę i zakupić porządne buty

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ps. Podam Ci przykład kiedy jestem na stadionie lekkoatletycznym, trenerzy nigdy nie pozwalają ci biegac nawet po tartenie oczywiście tylko na rozgrzewki. Sama sie dziwie no, ale trzeba sie słuchać


miałem na myśli bieganie po murawie

dobre buty to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
miłosh jedyne co wokół domu mam to autostrade i supermarkety. musiałabym dojeżdźać do parku chorzowskiego czego sobie nie wyobrazam- potem taka spocona i wogóle tłuc sie autobsem i tramwajem. nie mam w poblizu domu ani lasu ani parku. jesli tylko znajdziesz mi cos w mojej okolicy przerzuce sie na powietrze:P
gianna zazdroszcze bieżni w domu ja mam tylko rowerek stacjonarny.

dzisiaj 48 min 11km/h ostatnie 5 min 12km/h :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Ann gdzie mieszkasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
dobre buty to podstawa Oj zgadzam sie w 100%
Ann powiem Ci, że z bieżni korzystam tylko jak pogoda nie dopisuje i na rozgrzewki przed siłowym to samo jest też z rowerkiem stacjonarnym, kończe trening siłowy nie wsiadam na stacjonarny tylko jade ,,zwykłym" w tzw.plener wtedy więcej z siebie daje i aż sie czasem nie chce wracać

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozgrzewka w FBW

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium