SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja tuning! DT Lumki str 17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
A i chcialam zyczyc wszstkim ladies wesolych i rodzinnych swiat i duuuuuuzo smacznych jajek!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bieganie na pewno zdecydowanie lepsze, niż rowerek, więc korzystaj z udanej pogody.
I wesołych świąt również życzę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Hej dziewuszki! W koncu mam znow swojego laptopa, wiec postaram sie czesciej zagladac na forum

Trening z poniedzialku wygladal nastepujaco:

Trening A :
1. MC 15x20kg, 12x25kg, 10x30kg, 8x33kg (od nastepnego tygodnia zwieksze obciazenie, bo 20kg wydaje mi sie za lekkie)
2. powolne opuszczanie sie na drazku z wyskoku 4s, 8x, tu staralam sie juz nie wyskakiwac tylko podciagac sie, 3 pierwsze byly podciagniecia, reszta z wyskoku
3. Pompki szerokie 8x, 4s
4. wyciskanie zolnierskie 4s 10x 15kg
5. Uginanie ramion ze sztanga, 4s 15x 10kg
6. Pompki tricepsowe 4s, 12x

Po ztreningu bieg 30 min stalym, wolnym tepem

Trening z wtorku

Trening B


1.Przysiad sumo 15x15kg, 12x18kg, 10x20kg, 8x23kg
1b. Wykroki ze sztanga 3s, 10x15kg na kazda noge
2. HIp Thrust 15x5kg, 4s
3.MC na nogach prostych 15x20kg, 12x25kg, 10x30kg, 8x33kg
4.Unoszenie nogi bokiem 4s, 15x 2kg
5. wspiecia na palcach na jednej nodze 15x5kg, 4s
7a. unoszenie nog w zwisie 12x, 4s
7b. unoszenie nog w zwisie skosne 10x, 4s

Po treningu bieg 30min stale tepo

Dzisiaj dzien beztreningowy, ale nie wytrzymam i chyba zaraz przebiegne sie do parku

tak mysle tez o jutrzejszym dniu i zastanawiam sie, czy nie robic 2 razy w tygodniu interwalow, takich bardziej prawdziwych od tej mojej skakanki. Za bardzo nie wiem tylkoe jak sie do tego zabrac, czy dobrze by bylo jak bym naprzemiennie biegala, minute sprintem i minute tak jak teraz biegam po treningu, wolnym tepem? I tak dajmy na to z 10 min ?

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Od razu Ci mówię, że nie dasz rady zrobić interwałów biegając minutę sprintem i minutę wolno. Nie utrzymasz wystarczającego tempa przez tą minutę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Probowalam w czwartek i bylo ciezko, zrobilam 8 kolek, z czego 4 sprintem ( pod koniec okrazenia faktycznie zwalnialam :() nastepnym razem sprobuje robic sprinty po pol minuty. Dzisiejszy trening A zaliczony, po treningu 30 min biegu, miska czysta od tygodnia, codziennie cos robie, albo silowy albo interwaly i chyba jutro sobie odpuszcze, bo czuje sie troche przetenowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
a i tak chcialam spytac... wszystko calkiem fajnie sie ujedrnia i fat schodzi, aleeee ten paskudny cellulit to mi chyba nigdy nie zlezie... od ponad pol roku staram sie trzymac czysta miske i cwicze i dooopa czy jest szansa, ze to paskudzctwo zniknie kiedys? Czy juz nigdy? moze musze miec bf z 15% zeby sie go pozbyc? masuje, smaruje robie juz chyba co sie da.. zauwazylam, ze przez chwile jakis tydzien bylo lepiej, byl mniej widoczny, a teraz znow wylazl na wierzch..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Z cellulitem jest tak, że w niektórych fazach cyklu (przed okresem i w jego trakcie) nic nie pomoże i najczęściej i tak będzie wyłaził. A poziom tkanki tłuszczowej ma niewiele z nim wspólnego - często bardzo szczupłe dziewczyny też go przecież mają. Niestety, na efekt antycellulitowy ćwiczeń i diety trzeba poczekać dłużej, niż na efekty wizualne w sylwetce, ale warto poczekać. Tylko niestety trzeba do tego cierpliwości.

Jeśli upierasz się przy interwałach, rób je na zasadzie 15 s sprintu, 45s wolno i zacznij od 4 interwałów, co trening interwałowy dokładaj jeden interwał. Taki trening na razie rób raz w tygodniu.

Jeśli czujesz się przetrenowana, to oczywiście odpoczynek wskazany.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Trening B

1.Przysiad sumo 15x15kg, 15x18kg, 12x20kg, 10x23kg
2. HIp Thrust 15x5kg 4s,
3.MC na nogach prostych 15x23kg, 15x25kg, 12x30kg, 8x33kg
4.Unoszenie nogi bokiem 4s, 15x 2kg
5. wypady ze sztanga 10x na noge, 3s, 15kg,
6a. unoszenie nog w zwisie 12x, 4s
6b. unoszenie nog w zwisie skosne 10x, 4s
7. Wspiecia na palcach na jednej nodze 4s, 15x5kg

Po treningu 30 min biegu

Miska czysta, liczona, stwierdzilam, ze sprobuje diety bezglutenowej, moze to cos pomoze na ten cellulit.. hmm

Saidko, a myslisz, ze te interwaly to dobry pomysl? Zastanawialam sie w ogole czy nie lepiej by bylo zamiast 4x w tygodniu robic trening silowy, robic go tylko 3x w tygodniu, ale za to dodac 2 dni z interwalami. I musze stwierdzic, ze taki interwalowy trening jest bardzo ciekawy i fajnie mi sie biegalo sprintem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
Wczoraj robilam interwaly, tak jak mi radzilas, 15sec jak najszybciej dalam rade i 45sec wolno, takich interwalow naprzemiennych zrobilam 4. Malo mi bylo to sobie jeszcze pobiegalam kilka koleczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Szczerze? Nie podobają mi się te \twoje interwały skoro 4 to było mało dla Ciebie, to znaczy, że nie weszłaś w zakres beztlenowy w takim razie - a co za tym idzie, tego typu interwały w Twoim wykonaniu są bez sensu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Exceptional

Następny temat

Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym !!

WHEY premium