SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Jabłoński JABI - Mistrzostwa Polski 2013 - Przygotowania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
Nie nie nie ja chce zdjęcie Twojego medalu który masz w garści. Jabi Fan Club :)

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, na wstepie gratuluje formy Adam. Śledze temacik i intryguje mnie dieta twoja w okresie redukcyjnym, moglbys napisac cos wiecej o tym? Chodzi mi konkretnie o to jakie samopoczucie po diecie B+W, calkowicie tluscze wyeliminowane? Wlasnie przygotowuje sie do redukcji i zastanawiam sie nad tym, zeby takie cos sprobowac. Do tej pory na redukcji czulem sie jak flaczek z racji niskich wegli, a tutaj eliminujac tluszcze moglbym ich wiecej zjadac. Pytam bo w temacie bardzo malo pisales o tym. Z gory dzieki za odpowiedz.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2094
Jabi ty sobie jaj nie rób tylko widzę fote z Twoim medalem bo jak nie to jak przy okazji będę w Szczecinie to sobie osobiście porozmawiamy ;)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__Songoku80-t906364.html

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Elegancko,Adaś!!Cały czas Cię obserwuje więc bez opier... sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Dokładnie nie ma lipy!!! A ja ciągle nie mam czasu aby do niego na trening skoczyć hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
TO nie jest takie proste, ja wrzucam fotki, inni zawodnicy nie - na fotkach super wszystko fajnie - a na scenie może być już inaczej. Oczywiście dam z siebie wszystko.

kubsztix - Powiem Tobie, że jest super, tłuszcze mam tylko z 5 kapsułek omegi, płatków owsianych no i jakiś śladowych ilości w tym całym żarciu.
Czuję się nabity, oczywiście przygotowuje się już od 9 tygodni i jest już lekkie przemeczenie i zamulenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powtarzam ale naprawde jabi jest kozacko....idealna sylwetka fajne proporcje super i podejscie do ludzi tez git;) tak trzymac i sukcesow zycze bo sie naleza

Zmieniony przez - rk24 w dniu 2013-03-06 01:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzisiaj chodziłem wkurzony po siłowni, bo na jednej bramie 2 gości siedziało tyle czasu, że przesada robiąc cały trening na niej w dodatku każde ćwiczenie, niepoprawnie.
A ja na spinie czasowej, bo aeroby jeszcze musiałem robić ehhehe

Jakoś dzisiaj więcej wody trzymam pod skórą i gorzej wyglądam.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-03-06 01:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Siemanko śledze z ukrycia jak Ci ida przygotowania, musze przyznać że fajnie to wszystko wygląda
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2094
Hehe skąd ja to znam takie zdenerwowanie na siłce. Trening trzeba zrobić i najważniejszą część czyli cardio a przecież nie chcemy żeby trening trwał nie wiadomo jak długo prawda? Jabi wracając do Whey 100 to powiem ci że jak najbardziej smak czekoladowo-wiśniowy mi spasił nawet bardziej niż czekoladowo-sezamowy. Owsianka smakowała dzisiaj wyśmienicie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__Songoku80-t906364.html

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Bukmacherzy stawiają na Szpilkę

Następny temat

Ocena planu do 3-boju

WHEY premium