SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Jabłoński JABI - Mistrzostwa Polski 2013 - Przygotowania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
taki sam mit z ta mikrofala jak to ze bialka nie mozna obrabiac cieplnie a kreatyny nie laczayc z mlekiem i kawy lub spalacza z kreatyna . Bzdura

Zmieniony przez - barteklip9 w dniu 2013-02-01 23:07:07

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
no własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, dzięki

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie wiem czy traci wartości odżywcze odgrzewanie w mikrofali ale na pewno nie jest zdrowe.Mimo to odgrzewam jedzenie w mikrofali:)

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-02-03 00:21:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja Papajowi ostatnio odgrzałem jedzenie w mikrofali to przez przypadek zmniejszyło swoją objętość o 60% .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
bo miałeś nastawić na minutę a się okazało że mikrofala ma zepsuty timer i się zagadaliśmy jakieś 5 minut:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To była śmieszna sytuacja, bo mi nie wierzyliście, że mam w tym małym pojemniku 100 gram ryżu i 200 gram piersi.
Po czym dałeś podgrzać swoje jedzenie i ehhe jak Ci oddawałem pojemnik Twoja mina i tekst " ja też mam 200 gram piersi", a tam 2 skwarki takie małe heheh nie mogę z tej akcji właśnie Asi opowiedziałem eheheh


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-02-03 12:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Chyba kazdy ma jakas historię z odgrzewaniem jedzenia i tym podobnym jakby powstal temat "z zycia wziete..." To pewnie bylby pelny takich historii. Spokojnej Niedzieli!

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja w Piątek kupiłem na raz 20 kg piersi z kurczaka, promocja u rzeźnika na dole była ( 11,99 zł za 1 kg) to grzech nie wziąć.
Ligawy kupiłem akurat tylko 3 kg w Selgrosie wyszła po 32 zł no i 15 zgrzewek Cisiowniaki po 6,coś złotego za zgrzewkę i worek 2,5 kg fasolki szparagowej mrożonej ołeee jeaaa.
+ moje ulubione Neste Light i 3 kartony ( po 10 sztuk pop 500 gram ) ryżu basmati jest na parę dni, później przeskakuje na Indyka.
Już i tak będzie taki wir w brzuchu, że nie ważne czy indyk czy kurczak byle coś zjeść no i wołowinę będę musiał odstawić za parę tygodni

I jem Cm3 powder na sucho i isolate 100 bo słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2094
Jabi no to konkretne zakupy zrobiłeś ... do poniedziałku powinno starczyć hehe

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__Songoku80-t906364.html

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Adam przez najbliższe tygodnie na pewno jedzenia Ci nie zabraknie,też zazwyczaj kupuje wszystko w większej ilości powiedzmy po 5 kg piersi i ryby, do tego 120 jajek ale przy Twoich zakupach to się chowam
Musisz mieć chyba konkretną zamrażarkę u siebie bo 20kg mięsa trochę miejsca zajmuje ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Bukmacherzy stawiają na Szpilkę

Następny temat

Ocena planu do 3-boju

WHEY premium