SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Jabłoński JABI - Mistrzostwa Polski 2013 - Przygotowania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2094
A ja tylko maraton

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__Songoku80-t906364.html

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Witam
no forma Jabi pomału robi się zaje...ta.
Mam takie pytanie jak robisz piersi z rękawa, chodzi mi o przyprawy długość pieczenia. Bo grillowanych mam już dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
dajesz piekarnik na 200 - nagrzewa się.

Przyprawiasz mega piersi mixami przypraw - wrzucasz do rękawa,
Do rozgrzanego piekarnika wrzucasz worek na 45 minut i WUALA po 45 minut posiłek gotowy
Ja już na 3 dni robię żarcie i trzyma fason po odgrzaniu

A To moje wczorajsze zakupy jadła :

- 13 kg piersi z indyka, warzywka i woda



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-03-11 12:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
ty mrozisz potem mięso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
cały czas to samo? czy kupujesz czasami coś innego? jak często?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Dzięki Jabi
Ja też robię na kilka dni ale jak już widzę coś grillowanego to mnie odrzuca.
Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu będę trzymał kciuki.

Zmieniony przez - lukaszP39 w dniu 2013-03-11 15:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jabi a jak wygladala u Ciebie dieta na masie? cos wspominales ze tez opierales ja na weglowodanach a nisko tluszcze. Pamietasz moze jak to wygladalo? bo ja obecnie wszedlem na cos takiego bo chce sucho budowac miecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
dabadu - zmieniłem tylko piersi z kurczaka na piersi z indyka, a jeszcze wcześniej zamieniłem wołowinę z ostatniego posiłku na piersi.
A tak to samo ciągle jem tylko zmieniam przyprawy.

rk24 - Tak, dawałem omegi tylko bardzo podobnie jak na redukcji, z tym, że jadłem np. łososia, wołowinę + cheat meal, albo zwykły obiad także były tam tłuszcze niekoniecznie zawsze zdrowe. Ale przez to nie dodawałem ich z oliwy, oleju itp.
Służyło mi to.

Teraz to mi sie marzy taki np. tatar albo kotlet z piersi w panierce z ziemniakami albo kebab oj kebab raz na jakiś czas.
Ale mam różne fazy przed pierwszymi zawodami na tatar, przed drugimi na cukierki, teraz mam na kebaba, a i tak pewnie bym zjadł pół i bym miał wyrzuty.

A jak wspominam KFC to mi sie niedobrze robi, kurde czy to masa czy nie masa tam są tak kijowe utwardzane tłuszcze, że organizm sie zawiesza normalnie.

Oooooo kurczak z rożna z pieczonym jabłuszkiem i białą bułką oooo TAKKKKKKK, hmmmm albo Spaghetti, albo Pene.

Dobra fantazje mnie poniosły


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2013-03-12 00:37:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Bukmacherzy stawiają na Szpilkę

Następny temat

Ocena planu do 3-boju

WHEY premium