SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Jabłoński JABI - Mistrzostwa Polski 2013 - Przygotowania

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kilin - ważysz 80 kg - walisz za dużo białka na posiłek na co 250 gram piersi z kurczaka ? - daj po 150-170 do posiłku i dołóż jeden posiłek więcej.

z rana same jajka zostaw i wolałbym żebyś dał np. 6 białek i 3 żółtka.
Ryba jaka - a jakie lubisz ?

Jak Twoja dieta dotychczas wyglądała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Rano bez owsianych?

Dotychczas wyglądało to tak:
1posiłek 100g owsianych 4jaja 10ml oliwy
2posiłek gainer(jak jestem na zajęciach) bułka grahamka/100g chleb pełnoziarnisty +100g szynki z indyka(jak mam wolne)
3posiłek 250g kurczaka 100g ryżu 10ml oliwy
4posiłek 250g kurczaka 100g ryżu 10ml oliwy
5posiłek 100g twarogu
*Czasami do 3/4 posiłku dorzucam warzywa/surówkę.

Jabi tylko na studiach wygląda u mnie to mniej więcej tak, czas na pełnowartościowy posiłek mam:
6-7 rano, potem 15-16 TRENING 18-do nocy
Więc sam widzisz, że nie mam jak dodać tych posiłków, Ryby to dorsz i inne pakowane z lodówek.

EDIT: Tą rybę to mogę i zamiast twarogu jeść, zależy tylko jako cenowo i jak z przygotowaniem jej.

Zmieniony przez - klin2511 w dniu 2013-02-06 13:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Tych mrożonych ryb nie kupuj jak się rozmrozi to zostaje 50-60% ryby ehhehe

Nie zalewą Ciebie tłuszczem przy takiej podaży kalorii ?
Za dużo kurczaka masz, zmniejsz sobie porcje - nie potrzebujesz takiej ilości białka w jednej porcji wywalasz pieniądze w błoto.

Dorzuć sobie fasolkę szparagową (mrożoną) albo warzywka mrożone z warzyw - ja zgapiłem od Tomka Lecha, rewelacja smak w mikrofali podgrzewam.

Rybe, w sreberko albo pergamin psikasz pamem lub lekko olejem i no przyprawy i sól i pieczesz na patelni fajnie urozmaicenie.
Zamiast Twarogu - rybę np. Wędzone możesz zjeść makrele, albo łososia.

Rano owsiane muszą być ale jak masz przerwę taką miedzy posiłkami 7 rano, a potem 15 to za długo, hmmm ja bym na Twoim miejscu zrobił omleta dzień wcześniej (wrzucił do go lodówki i z głowy) z zmielonych owsianych z 5 białek i białka w prochu plus jakieś pokruszone orzechy włoskie, nerkowce. Taki omlecik weźmiesz ze sobą i zjesz go wszędzie tylko musisz mieć coś do popicia bo trochę suchy jest.
Sorry, że tak piszę rozstrzelenie ale robie 10 spraw na raz.
NO i jakbyś miał takiego omeleta to wtedy w tym pierwszym posiłku wyrzucasz tą oliwę i jest

Kapisz ? hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Tak mi pasuje
1. 6.30 100g płatków owsianych 4 jaja kurze
2. Nie pasuje mi tutaj omlet, często mam tak, że mam 5-10minut i to dosłownie na przejście z jednego do drugiego budynku, stąd rozrabiam gainera w ilości 100g. po drodze.
3. 15-16 200g piersi z kurczaka 100g. ryżu 10ml oliwy z oliwek
TRENING
4. 18-19 200g piersi z kurczaka 100g. ryżu 10ml oliwy z oliwek
5. 20-21 100g twarogu

*Czasami do 3/4 posiłku warzywa w ilości 100g, czasami zamiast 5 posiłku 200g ryby.

Suplementacja:
aminy proste - 10g po przebudzeniu
witaminy, minerały, omega3 - 20 minut po 1 posiłku
bcaa - 10g przed i 10g po treningu
białko - tylko po treningu w ilości 30g.

PS: Jak masz czas to jeszcze możesz podawać inne propozycje 2 posiłku, bo jakoś na ten omlet mi smaka narobiłeś, ale czasu mało. Też czytałem trochę o tych dietach co ludzie? zaczynają jeść po 16, więc też mają długą przerwę bez posiłku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, a to o czym piszesz to odmiana IF, czyli np. 18 godzin nie jem, 6 godzin jem - osobiście wytrzymałem tak 1 dzień, zdecydowanie nie dla mnie...
Według mnie ten omlet będzie o wiele lepszym pomysłem niż gainer...

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
OlekL - w biegu mam omleta wciągnąć - poczekam na Jabiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
A co sądzisz o piersi kurczaka robionej w panierce (jajko,bułka tarta ) i smażonej na patelni teflonowej z małym dodatkiem oliwy z oliwek ?

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
S:W:A:T - na masie można zjeść czemu nie jak kręcisz aeroby i zjesz jeden taki posiłek dziennie to nic sie nie stanie.

klin - max 1,5 max max 2 h po posiłku trening musi być, czym dłuższa przerwa tym mniej energii będzie.

Jeszcze inaczej 2 posiłek - zmielone płatki owsiane + biało w prochu dolewasz wody i wypijasz - i z głowy.

A i w pierwszym posiłku daj 120-130 gram płatków owsianych, bo w przeciwieństwie do np. ryżu na 100 gram mają około 60 gram węgli, a ryż na 100 gram ma około 80 gram węgli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1959
jabolcokk
Jeszcze inaczej 2 posiłek - zmielone płatki owsiane + biało w prochu dolewasz wody i wypijasz - i z głowy.

A i w pierwszym posiłku daj 120-130 gram płatków owsianych, bo w przeciwieństwie do np. ryżu na 100 gram mają około 60 gram węgli, a ryż na 100 gram ma około 80 gram węgli .


W takim razie dwa pierwsze posiłki mają składać się głównie z płatków owsianych? Aż dwa razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Czy mają ? nie muszą, ale jak widzisz kolega ma problem i potrzebuje pomysłu na dobry posiłek, który nie będzie gainerem.

Tak samo jakby zjadł omlet drugi posiłek też zawierałby płatki owsiane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Trec Boxing News] Bukmacherzy stawiają na Szpilkę

Następny temat

Ocena planu do 3-boju

WHEY premium