SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Na 5 str. wklejałam zdjęcie migdałów Biedronkowych za 5,99 200g, z tym że to chwilę temu, mogło się zmienić. Dobre są
Z brazylijskimi się coś ostatnio podziało i wyszły. Sprawdziłam Tesco i lokalną Jedynkę, gdzie zawsze kupuję większą ilość z pojemników do odsypywania na wagę i niet. Jedynie faktycznie w Auchanie znalazłam, ale też już nie na wagę w tym boksie a'la targ, tylko w kilogramowych workach z innymi pakowanymi.
Pewnie coś z importerem i jak się znów pojawią to wszędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
to ja polecam twardyorzech.pl kupując cały kg bardzo przyzwoicie cenowo wygląda za zakupy powyżej 50zl laska gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdyby któraś Warszawianka wybierała sie do Złotych to polecam zajrzeć do stoiska z bakaliami - orzechy włoskie po 2,5 zł/100 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
czy ktos ma namiary na ogarnietego fizjoterapeute w Lodzi i moglby sie podzielic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze raz Wwa,
na Jana Pawła, po prawej stronie jadąc od ronda Radosława w stronę Centrum jest hurtownia jajek Mała budka, dość wyraźnie obklejona napisami JAJA Ja nigdy do niej nie zdążam, ale domyślam się, że jajka jedynki po 6.45 za 10 sztuk w delikatesach na rogu jana pawła i nowolipek to zasługa tejże hurtowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Po wizycie za zachodnią granicą wróciłam obkupiona m.in. w sportowy biustonosz ze stoiska Tchibo cena 9.95 euro, regulowane ramiączka, regulowany haftkami obwód, piersi trzyma znakomicie w porównaniu do innych, które miałam okazję mierzyć, ze o teskowym nie wspomnę.

W niektórych marketach są stoiska Tchibo, warto zajrzeć jak ktoś potrzebuje tanio i dobrze. kolory czarny i biały

edit:

No i znalazłam w sieci: http://www.tchibo.pl/Biustonosz-sportowy-czarny-p400016915.html 

Zmieniony przez - DuzaGocha w dniu 2012-07-23 21:53:32

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
massmarols
Dziewczyny z Warszawy: czy macie jakiegoś godnego polecenia fryzjera i zechcecie się podzielić namiarami?


wysłałam na pw :)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3250
to ja też się podłączam do tego fryzjera z Warszawy - najlepiej na Ursynowie który dobrze strzyże krótkie włosy bo mój niestety w Toruniu został i jakoś do tej pory boję się oddać w inne ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jeśli Ci nie przeszkadza odległość z Ursynowa do Piaseczna, to w salonie Make me Beauty jest p. Edyta. Dla mnie rewelacja, bo mam irokeza i zawsze wychodzę zadowolona.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3250
Dzięki 4nn-Piaseczno jest w porządku - żabi skok ode mnie z kabat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium