SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bąbel, ja to wiem wszystko. Nie chodzi mi o krawcową in real. Musi być związana lub rekomendowana przez ladies. Zacząć szyć ma przez neta, a potem dopracować w przymiarkach oczywiście. To jest BARDZO WAŻNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
No niby to banały są, ale ja np kilka lat temu nie mialam zielonego pojecia i zanim sie ogarnelam, to zdążyłam sie ladnie naciąć parę razy.
No nic, powodzenia w tworzeniu, jakby udalo Ci sie kogos dobrego znalezc, to pewnie podpytam o to i owo za jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
Dziewczyny, krótkie pytanie: rękawiczki Trec czy Harbinger? (A może jeszcze jakieś inne?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Opinie są różne, dla mnie z treca były nie wygodne, nie można prać w pralce, dla mnie trochę za grube i materiał nie wygodny (trzymając sztangę i tak mi się robiły odciski), harbringery (te czarno różowe) już trzymają mi rok, są lekkie, można prać bo to chyba skóra jest, pogrubione tam gdzie trzeba, dopiero teraz mam parę dziurek, no ale były używane od ostatniego konkursu więc porównując cenowo harbringery wyszły mi tańsze bo wystarczyły mi na dłużej, z treca mi się jedna rozerwała

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-01-13 19:08:00

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W calym okresie mojego pizgaia żelazem, a jest już tego parę lat kupiłam 3 pary rękawiczek. Dwie z nich, nie do zdarcia, przeszły bicie maxów, crossfitty, zabawy na wioślarzu, wielokrotnie prane. Trzecia para umarła szybko, nawet nie pamiętam, jaka to była marka

W każdym badź razie, polecam 2 rodzaje

1. Nike

Byliśmy razem chyba z 5 lat jak nic

2. Casall

Leci nam drugi rok razem

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-13 19:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do ściągania, bo jak łapy spocone, to ciążko jest. Wkładasz w nie palce drugiej ręki i pociągasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Te Trecowe też mają takie pętelki do ściągania - bardzo przydatne, zwłaszcza w lato jak łapy pocą się od samego założenia rękawiczki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
A ja w rękawiczkach rowerowych te pętelki poucinałam, bo mnie tylko wkurzały Dzięki za opinie! Poszukam jeszcze tych modeli podanych przez Martucce i pewnie coś wybiorę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium