SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Już mam info od Berry, nawet dzwoniłam ale niestety cena jest za duża jak na moje możliwości Dlatego szukam dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Grzybek herbaciany tudzież kombucha szuka nowego domu , chętną osobę zapraszam do kontaktu na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Może nie odkryłam Ameryki, ale dziś to znalazłam i dzielę się tą wiedzą
A że inspiracje kuchenne u mnie są ostatnio bardzo poszukiwane, to i tu wklejam, bo w spamie może nie każdy widzieć

https://www.sfd.pl/!_VADEMECUM_DZIAŁU_KUCHNIA_!-t639838.html

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Od czwartku 8.01., czyli od jutra, w Lidlu akcesoria sportowe - piłki, taśmy i inne takie http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=522 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43294
Moje drogie, możecie polecić jakiegoś ogarniętego endo w Łodzi? Dobrze by było, żeby przy okazji nie doprowadził mnie do bankructwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Podbijam :)
Poznań i okolice, znalazłam super sklep z mięsem, serami i wędlinami. Bezglutenowe, z certyfikatami, kurczaki bez antybiotyków.
Ceny bardzo spoko (pierś 19,90/kg) . Nie chcę robić reklamy, więc info na priv :)


Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2015-03-28 13:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z chęcią polecę fizjo z okolic Rybnika :)

a tak swoją drogą zakupiłam ksylitol, pytanie zasadnicze można, nie można "od czasu do czasu"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
POZNAŃ
Polecam osteopatę i fizjoterapeutę p. Agnieszkę Świerczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103326
Witam, czy któraś Lady mogłaby mi polecić ogarniętego fizjoterapeutę w Warszawie? Zależy mi na zdiagnozowaniu problemu i wdrożeniu jakiejś konkretnej rehabilitacji, nie na jednorazowej wizycie. Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
pisz w spamie, tam więcej osób siedzi
ablo zagadaj do unknovv bo ona chyba jest z wawy



Zmieniony przez - Marta693 w dniu 2015-07-08 09:09:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium