SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38504
Cześć :) Może mi ktoś polecić dobrego, sprawdzonego fizjoterapeutę ze Śląska? (okolice Gliwic/Katowic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
Witam, od pewnego czasu w dużej ilości wypadają mi włosy. Zakupiłam skrzypstrong i już kilka dni zażywam. Gdyby to jednak nie pomogło czy macie jakieś swoje sposoby na ten problem. będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
agatha kup Biotebal 5mg. To był jedyny suplement, który się u mnie sprawdził.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Potwierdzam, u mnie też jako jedyny pomógł na wypadające garściami włosy po ciąży. Muszę też zakupić go , bo znowu mi lecą ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Agatha38, możesz też pić napar ze skrzypu i pokrzywy. Lepiej kupić suszone luzem (w aptece) niż w formie torebek herbaty.
Dodatkowo może jakaś wcierka? Radical, Jantar, Saponics?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
kleine-hexe
Agatha38, możesz też pić napar ze skrzypu i pokrzywy. Lepiej kupić suszone luzem (w aptece) niż w formie torebek herbaty.
Dodatkowo może jakaś wcierka? Radical, Jantar, Saponics?


skrzyp zajadam w tabletkach, pokrzywę piję dość regularnie od momentu pojawienia się na SFD, więc to odpada. Poczytam o wcieraniu specyfików polecanych przez Ciebie, dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90603
Mam ten sam problem. łykam tabl. skrzyp optima, ale po herbacie z pokrzywy kręci mi się w głowie :( Słyszałam jeszcze o piciu drożdży zalanych wrzątkiem? Radical bardzo wysuszył mi włosy. Jak skończę skrzyp to też wypróbuję ten Biotebal

Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2014-06-15 16:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Płukanki z pokrzywy podobno działają cuda na włosy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium