36-letni Derick Carver jest doskonałą inspiracją i przykładem tego, jak pokonać przeciwności losu. Służąc jako porucznik w armii amerykańskiej w Afganistanie został poważnie ranny i niestety musiał mieć amputowaną lewą nogę. Cierpi na PTSD, z którym zmaga się do dziś. Jednak Derick Carver był w stanie znaleźć nowy cel w życiu. Fitness i trójbój siłowy stały się jego motywacją do tego, by dalej żyć. Na jego Instagramie możecie zobaczyć weterana wykonującego coś więcej niż tylko ćwiczenia górnej części ciała. Derick jest w stanie wykonać martwy ciąg, zarówno z protezą, jak i bez.

 

Na filmiku bez protezy pierwsze powtórzenie Carvera z początku wyglądało dość niepewnie. Jednak szybko odzyskał równowagę i zaskoczył wszystkich obserwatorów! Z założoną protezą poszło mu jeszcze lepiej. Minęło dziesięć lat, odkąd Derick Carver stracił nogę, ale nie chęci do życia. Przez ten czas znalazł nową pasję i był w stanie zrobić przyzwoitą formę. Jego profil na Instagramie jest niezwykle inspirujący i może dać Ci niezłego kopa motywacyjnego.

 

 

Komentarze (2)
lordknaga

mnie zawsze ciekawilo w usa, jak sie takiemu czlowiekowi z ptsd zyje? tam duza czesc bezdomnych, to wlasnie weterani, ktorych panstwo ma w 4 literach... tanio tam nie jest (w zaleznosci gdzie sie mieszka) ubezpieczenia srogie a gdzie on moze pracowac jako inwalida, ktory byl zolnierzem, wiec wyksztalcenia wysokiego tez raczej nie ma, zreszta u nich uniwerki i wyzsza edukacja tez jest mega droga.

0
pingvin83

Nie ćpa dobrze się prowadzi. Jest motywacją i ma respect to mu USA wystarczy.

0