SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
haaa anister, mam to z orzechow laskowych ale srednio mi smakuje :D ale migdalowe to poezja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Lidl ma bardzo zbliżony asortyment do biedronki. Kielki rownież są ale szpinaku juz nie ma. Kurcze byłam dzisiaj w wielu sklepach i nie umiem znaleźć porządnej mąki do chleba. Mam zytnią razową z niepelnego przemialu i gryczana ale zwykłej zytniej ni w ząb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kupowałam mąkę w Almie, Top Market i bywa też w Auchan na półkach ze zdrową żywnością. A najlepiej z 10kg kupić w necie

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-10-10 07:35:13

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Dzięki 4nn za podpowiedź z netem. Nawet miałam ochotę poszukać ale jak sobie pomyślałam o koszulkę wysyłki..... A tak ogólnie to drugi raz wczoraj pieklam chleb i znowu zakalec. Wydaje mi sie ze mam zbyt zimno w domu i zakwas nie chce rosnąć podczas dokarmiania. Kiedyś widziałam takie czapeczki z materialu, z warstwa trzymająca ciepło. Może to by mi sie nadalo.
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13599

W górach najważniejsze jest, by tam być i tak zwyczajnie się tym byciem cieszyć. http://www.sfd.pl/BlueCrocus_Po_zdrowie_i_sprawność-t887095.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4410
Witam drogie Panie, czy tak kazda może sobie założyć u was dziennik tr i liczyć na trochę uwagi?
PS: ktoś moze polecić dobrego dermatologa w rozsądnej cenie w Toruniu?
Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - OnTheRun w dniu 2012-10-11 16:45:50

running is easy :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przypominam o istnieniu tematu do luźnych rozmów https://www.sfd.pl/Lady_przy_garach,_czyli_luźne_pogadanki_o_kuchni_i_nie_tylko_;_-t699560.html
W tym są tylko informacje.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium