SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ziuta priv

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
to jak juz wyhodujesz, bedziesz siem musiala ze mna podzielic w listopadzie... Ja keidys kupilam grzybki kefirowe ale Royal Mail je zabila, bo tyyyyle szly, wiec poczekam az bedziesz w Londynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia, za 10 dni bede, i dopiero co kupilam wiec raczej nie zdaze go cudownie 'podgonic' bo to caly grzybek musi byc a on sie dopiero pozniej dzieli

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Aa... OK, usprawiedliwiona... bede musiala ryzykowac poczta znow... mam nadzieje, ze teraz nie zabija mi grzyba
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dostalam kombuche- niech ktos mi powie jak na sfd zajmujemy sie tym 'glutem' bo czytam ze dodaje sie cukier czy to prawda? zelek ma mniej wiecej 10cm srednicy, sloik najwiekszy jaki udalo mi sie kupic ma 1.5 litra, herbate kupilam organic-zaparzylam i czekam na dalsze instrukcje

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Obliques tłumaczyła w dzienniku bziubzius:
słoik 1,5l rób herbate z dwóch łyzeczek, polecam zielona ale dobra czarna tez ok, dajesz 100g cukru na 1,5l herbaty i jak wystygnie wkładasz kombuche przykręcasz lekko slój lub zakrywasz ściereczka by sie muszki octówki nie dorwały i zostawiasz tak długo aż sie nowy krążek na wierzchu nie utworzy a kombucha bedzie kwasno pachniec, czym dłuzej stoi tym jest bardziej zoctowana, do pierwszej partii polecam wklac troche octu, a do nastepnych to juz zostawiaj sobie kombuche z poprzedniego nastawu i wkładaj grzybka z czescia starego nastawu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Arphiel dzieki!!! owocowek na szczescie tu nie mamy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
http://www.efavit.pl/pl/p/Olej-wiesiolkowy-250-ml/37  ktoś ma może pojęcie czym firma efavit się różni od innych, że ich ceny są zawsze niższe? Chciałabym kupić olej z wiesiołka, zakup buteleczki 100ml za 30zł z innej firmy, a tu znalazłam 250ml za 50zł (z przesyłką). Oba nierafinowane i zimnotłoczone, co zauważyłam produkty reklamujące się jako EKO są dwa razy droższe. Czy ktoś już go brał?

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

Następny temat

„Spalacze czynią cuda, czyli rzecz o naiwności”

WHEY premium