Wiele osób jest zdania, że odnoszące sukcesy w sporcie osoby rodzą się z dobrą genetyką. Piękna Bru Luccas jest prawdziwym dowodem na to, jak stać się z przeciętnej dziewczyny jedną z bardziej popularnych modelek fitness. Bru ma 23 lata i w wieku 20 lat przeprowadziła się z Sao Paulo w Brazylii do San Diego w Kalifornii. Pracowała w McDonald's i wstawała codziennie o 4 nad ranem, by móc mieć także czas na treningi na siłowni. Popularność zdobyła po tym, jak wrzuciła zdjęcia porównawcze - w stroju służbowym oraz odsłaniające co jest pod nim. Liczba followersów konta Luccas na Instagramie wzrosła z około 3000 do ponad 100 000 w ciągu tygodnia! Naturalnie, po tym jak stała się znana na Instagamie, założyła własną firmę i zrezygnowała z pracy w McDonald's.

Mimo że pracowała na dwie zmiany i wstawała wcześnie rano, Bru nigdy nie straciła zapału i chęci do działania. Nawet gdy miała dwa etaty, regularnie odwiedzała siłownię wieczorem. I jeszcze jedna ciekawostka na jej temat. Ma bardzo luźny stosunek do jedzenia i nie liczy kalorii. Cztery razy w tygodniu je pizzę, burgera i frytki lub rybne tacos z frytkami i salsą.

"Nie stosuję diety - jem jak każda inna osoba. Kocham lody!" Nie zachęca przy tym innych kobiet do naśladowania jej diety. Podkreśla, że ćwiczy intensywnie i dla niej akurat taki sposób żywienia jest odpowiedni. Bru Luccas jest jedną z bardziej pozytywnych ludzi na świecie fitnessu, a jej konto na Instagramie pełne jest motywujących zdjęć. Fajna?

Komentarze (1)
xorton

Widać na pierwszy rzut oka, że talia zwężana w programie graficznym. Jakiegoś partacza chyba zatrudniła.

1